Account Manager

Magabiztosan kezelsz egyszerre több projektet, vettél már részt tender írásban és jól értesz az ügyfelek nyelvén? Ha bírod, hogy ez a szakma pörgős, csatlakozz hozzánk, Magyarország piacvezető média- és kommunikációs ügynökségéhez Account Manager-ként! Gyere, dolgozz velünk a legnagyobb ügyfelek kampányain.

Téged várunk, ha:

  • Min. 3-4 éves kreatív ügynökségi/releváns ügyfél oldali tapasztalattal rendelkezel
  • Kiváló kommunikációs készséged és kapcsolatteremtő képességed van
  • Profin érvelsz és a problémákra megoldandó feladatokként tekintesz
  • Munkádat felelősségteljesen és önállóan végzed
  • Képes vagy gyorsan és folyamatosan fejlődni, könnyen felveszed a ritmust
  • Jól kommunikálsz angol és magyar nyelven
  • Az online és social media területeken egyaránt feltalálod magad

Leendő feladataid:

  • Kapcsolattartás az ügyféllel, alvállalkozókkal, társügynökségekkel
  • Projektmenedzsment
  • Árajánlatok készítése
  • Piaci igények és ügyfélkör igényinek folyamatos monitorozása

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • Mi vagyunk az ország legjobb médiaügynöksége (Recma, M+)
  • Nemzetközi márkákon, sokszínű projekteken dolgozunk
  • Egy nagy, lendületes és vidám csapat tagja lehetsz
  • Nyitottak vagyunk az innovációra, az új ötletekre, és támogatunk is benne
  • A juttatásokat felsorolni is hosszú, de majd szóban mesélünk :)
  • A kutyádat sem kell otthon hagynod, ha nálunk dolgozol

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, ne habozz, küldd el nekünk fényképes önéletrajzod!

Cégnév: Wavemaker Hungary Kft.