Kizárólag külföldre dolgozó reklámügynökség új csapattagját keressük. Ha téged is jellemez a maximalizmus és a szakmád iránti szereteted, nem mellékesen a csapatszellem is megvan benned és szívesen dolgoznál olyan nemzetközi márkákon mint például egy Procter and Gamble vagy Philip Morris International (konkrétan az IQOS márka), akkor örülünk, hogy itt vagy, várjuk jelentkezésed az alábbi pozícióra:

Account Manager

Elvárások:

  • Projektmenedzsmentben és értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv felsőfokú ismerete
  • Külföldi tanulmány / munka tapasztalat előny
  • előny a film gyártási / nyomdaitechnológiai / design szakmai alapismeret vagy tapasztalat
  • Jó kommunikációs, projekt szervezési képességek, pontosság, csapatmunka, ügyfélorientáltság

Feladatok

  • Az ügyfélkapcsolati vezető (osztály) munkájának segítése
  • Ügyfélkapcsolat
  • Belső és külső partner menedzsment (megrendelő, belső stáb, alvállalkozók)
  • Prezentációk készítése és előadása
  • A kreatív csapat briefelése, a kreatív fejlesztési folyamat követése
  • Árajánlatok készítése és projekt pénzügyi kontroll segítése a projekt vezető segítése által

Amiért nagyon szuper ez a pozíció:

  • Családias csapat
  • Rengeteg utazási lehetőség
  • Egy menő iroda a II. kerületben (ha nem a legmenőbb)
  • Szakmai tapasztalatodhoz mért kiemelkedő bérezés

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Profession Services