ASUS Magyarország Kft.
Munkatársat keresünk
pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • A cég portfoliójának teljes körű megismerése, ezáltal az ASUS legjobb megoldásait kínálni partnereink részére
    • Megismerni az ügyfeleit és annak igényeit és ezt fenntartani aktív kapcsolattartással
    • Hatákonyan kidolgozni és felépíteni a cég piac részének megtartását ügyfeleinél
    • Előre tervezett promociók kommunikációja illetve ehhez tartozó adminisztrációk menedzselése
    • Csapatjátékosként elérni a negyedéves ill. éves kitűzött KPI -t
    • A dinamikusan változó piacon a kapott értékesítési adatok elemzése és szükséges stratégiai döntések meghozatala a saját portfólióban
    • Az ügyfél portfolió eredményeinek prezentálása a vezetőség felé

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Kiváló kommunikációs készség
    • B kategóriás jogosítvány
    • Jó excel és power point ismeret
    • Jó logikai készség

Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem
    • Fiatalos csapat
    • Kihívásokkal teli munkakör

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1075 Budapest

A "jelentkezem" gombra kattintás után, kérem mellékelje fényképes önéletrajzát.

Cégnév: ASUS Magyarország Kft.