Miskolc a te helyed
Prodactive World Kft.
Munkatársat keresünk

Account manager

pozícióba.
Account managert keresünk! Reméljük, te vagy az!

A reklámszakmában vagy projekt managerként dolgozol már egy ideje, vagy meg tudsz minket győzni arról, hogy ettől tekintsünk el? Érdekelnek az izgalmas ügyfelek, a megoldandó és sokszínű kreatív feladványok? Jó kommunikációs készséggel rendelkezel magyar és angol nyelven?
Legyél a Prodactive csapat tagja!

Mi a Prodactive World vagyunk, egy több mint 25 éve sikeresen működő BTL marketingügynökség hazai és nemzetközi ügyfelekkel, valamint produkciós és nyomdaipari divízióval.
Portfóliónk  széleskörű: in-store kampányok és promóciók, samplingkeg, fesztiválkitelepülések és rendezvények szervezése, kreatív koncepciók és grafikai tervezés, produkciós gyártás és kivitelezés.

Főbb feladatok, munkák:

  • Kreatív tervezések koordinálása, promóciók, kisebb és közepes kampányok managementje, árajánlatok és timingok összeállítása
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és divíziókkal, pontos, precíz kommunikáció
  • Tenderanyagok összeállítása, ügyfélprezentációkon történő részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szereted A-tól Z-ig managelni a projekteket, ezért bátran rábízhatjuk a legjobb ügyfeleinket és kampányainkat
  • Van felsőfokú képzettséged
  • Precíz vagy, és kifejezetten kedveled, ha önállóságot kapsz a projektjeid terén.
  • Írsz, beszélsz és tárgyalsz angol nyelven
  • Szeretnél fejlődni és tanulni újabb és újabb projekteken

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Rendezvényszervezés területén szerzett tapasztalat
  • Legalább 2 év account manageri tapasztalatod
  • Felsőfokú szinten beszélsz és tárgyalsz angol nyelven
  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési rutinnal rendelkezel

Amit kínálunk:

  • Csapattámogatás és szuper hangulat, kedves kollegák
  • Nemzetközi, multinacionális ügyfélkörrel való együttműködés
  • Hibrid munkavégzés (Heti két nap homeoffice)

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Rendezvényszervező
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
Ha szeretnél csapatunk tagja lenni, küldd el önéletrajzod fizetési igényed megjelölésével!

Cégnév: Prodactive World Kft.