Menton Jobs

Account manager

Szálláshely-szolgáltatás nyújtásával foglalkozó partnerünk keres Account managert budapesti csapatuk dinamikus fejlődése miatt.
Amennyiben nyitott vagy, és szereted, ha pörgősek a napok, valamint nem riadsz vissza attól, hogy egész nap mozgásban kell lenned az ingatlanok között, akkor várjuk a jeletkezésed a pozíciónkra.

Feladatok, amikben számítunk Rád:

  • Partnerekkel történő napi szintű kapcsolattartás
  • Szerződések előkészítése, megrendelések nyomonkövetése,
  • kiköltözések koordinálása,
  • Együttműködés a területileg illetékes hatóságokkal
  • Napi kapcsolattartás az ingetlen tulajdonosokal valamint a bérbeadókkla
  • Karbantartási és takarító csapat napi szintű koordinálása
  • Riportok, elemzések készítése

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Rugalmasság
  • Csapatban való együttműködés

Kiválasztásod során előnyben tudunk részesíteni, amennyiben:

  • HR és/vagy FM szolgáltatói tapasztalattal rendelkezel
  • Azonnal munkába tudsz állni
  • Ukrán/orosz nyelvtudással rendelkezel
  • Budapest/pest vármegyei lokáció

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

  • Piacképes bérezés
  • 13. havi fizetést
  • Céges gépjárművet és mobiltelefont
  • Céges rendezvényeket, hogy jobban megismerjük egymást
  • Hosszú távu együttműköddést egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál
  • Előrelépési lehetőséget
Cégnév: Menton Jobs Kft