Account Manager pozícióba keresünk új kollégát flexo nyomtatás és papír iparágban tevékenykedő partnerünk számára. Amennyiben rendelkezel releváns tapasztalattal és jól kommunikálsz angolul, várjuk jelentkezésed!

Account Manager

Feladatok

  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, új üzleti lehetőségek elősegítése
  • Új ügyfélkapcsolatok kialakítása, technikai és kereskedelmi tanácsadás a termékek kapcsán
  • Piaci lehetőségek kiaknázása
  • Az ügyfél és piaci igények képviselete
  • Értékesítési célok elérése, KPI-k teljesítése

Követelmények

  • Minimum 3 év tapasztalat műszaki értékesítés területén (fogyóeszközök iparágában)
  • Műszaki beállítottság, hajlandóság a flexo nyomtatás megértése iránt
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Flexo nyomtatásban szerzett értékesítési tapasztalat előny
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási és prezentációs készség
  • Proaktív szemléletmód
  • Számítógépes alapismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatás
  • Bónusz
  • Cafeteria
  • Gépjármű, mobiltelefon, laptop

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Randstad Hungary Kft.