Az IntelliMed Hungária Kft., magyarországi székhelyű, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező vállalat. Alapvető célunk, hogy a gyógyítás területén dolgozó intézmények, szervezetek modern kommunikációs megoldásokat, elektronikus szolgáltatásokat használjanak mindennapi munkájuk során, a különböző szegmensekben tevékenykedők között minél több kapcsolódási pont jöjjön létre.

Egészségügyi informatikai fejlesztéseket, On-line kommunikációs, marketing és PR szolgáltatásokat nyújtunk az egészségügyi szektor non-profit szervezetei és gyógyszeripari vállalatok részére.

Társaságunk ügyfélkapcsolati csapatába, budapesti munkahelyre keresünk főállású

ACCOUNT MANAGER

munkatársat.

Szükséges ismeretek:

  • felsőfokú közgazdasági (kereskedelmi, marketing, PR szakirányú) végzettség vagy FOSZK
  • idegen nyelv (elsősorban angol) ismerete, Microsoft Office alkalmazások ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Elvárásaink:

  • tárgyalóképes megjelenés, jó kommunikációs készség
  • önálló, precíz, lelkes munkavégzés
  • kreatív, problémamegoldó és ambiciózus személyiség
  • kiváló felhasználószintű számítógép ismeret
  • HTML szerkesztési ismeretek

Feladatok:

  • személyes kapcsolattartás ügyfelekkel, kereskedelmi partnerekkel
  • különböző riportok készítése
  • szolgáltatások értékesítése
  • ezzel kapcsolatos tárgyalások lebonyolítása, prezentációk és dokumentációk előkészítése
  • a munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása (megrendelő, teljesítés igazolások adminisztrációja, táblázatok vezetése)

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

1023 Budapest, Ürömi utca 56.

Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk! Versenyképes jövedelmet, fiatalos, csapatmunkában történő részvételi lehetőséget kínálunk. Nemdohányzó munkahely.

Érdeklődése esetén kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, referenciákkal és nettó fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje:

Cégnév: INTELLIMED HUNGÁRIA Kft.