Feladatok

A BlueStar -  a világ vezető disztribútora solution-based Digital Identification, Mobility és Point-of-Sale területen - keresi új budapesti Account manager kollégáját.
Az új kollégánk kulcsfontosságú része lesz a sales csapatunknak és ő fog felelni a meglévő csehországi és szlovákiai viszonteladóink és rendszerintegrátoraink kezeléséért valamint, a gyártóink képviselőivel is ő tartja majd a kapcsolatot az adott országokban.
Ez a pozíció irodai pozíció a Budapest bevárosában található irodánkban, a kapcsolattartás leginkább emailen és telefonon keresztül zajlik.

Elvárások

A cég meglévő és új ügyfeleinek napi szintű kiszolgálása, rendelések kezelése, ajánlatok küldése
A cég termékeinek és szolgáltatásainak mélyreható ismerete, valamint tanácsadás ezekkel kapcsolatban
Ügyfeleink igényeinek megértése és hatékony válaszadás és ajánlatadás
Erős termékismeret felépítése és annak folyamatos fenntartása
Kiváló kapcsolatok felépítése és fenntartása a gyártók képviselőivel
A viszonteladók rendszeres képzése termék- és technológiai területen
Erős kapcsolatok felépítése és fenntartása a BlueStar jelenlegi kis- és középvállalkozási ügyfeleivel az export országokban.

Ebben a pozícióban anyanyelvi szinten kell cseh nyelven kommunikálnod, magabiztosan kell beszélned és levelezned angolul. A magyar nyelv ismerete előny, de nem követelmény.

Elsősorban Budapesten laksz és nem okoz problémát, hogy irodában kell dolgoznod.

Előnyt jelent

Ez egy kiváló lehetőség azoknak a jelölteknek, akik jó kommunikációs készségekkel rendelkeznek és kezdeményező szemlélettel bírnak.
Ha van tapasztalatod IT megoldások terén, bármilyen technológiai háttérrel rendelkezel, és készen állsz cégünk fejlesztésére és bővítésére, akkor örömmel megismernénk.
Az auto-ID iparágban szerzett tapasztalat előny jelent
Az IT disztribúcióban vagy indirekt értékesítésben szerzett tapasztalat szintén előny
Csapatjátékos vagy, "megoldom" hozzáállással, miközben képes vagy önállóan is dolgozni

Amit kínálunk

Cégünk versenyképes fizetést kínál, részben fix és teljesítményhez kötött mozgó bér formájában és természetesen biztosítja a munkavégzéshez szükséges eszközöket.
Ezen felül lehetőséget nyújt szakmai fejlődésre és tapasztalatszerzésre nemzetközi környezetben.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló

Céginformáció

A BlueStar a világ vezető disztribútora solution-based Digital Identification, Mobility és Point-of Sale területen. Amennyiben részletesen szeretnéd megismerni cégünket, akkor kattints az alábbi linkre:

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet állásajánlatunk, akkor küldj egy önéletrajzot angol nyelven és jelöld meg fizetési igényedet.

Cégnév: BlueStar Europe Distribution B.V.