EUD REKLÁM KFT.

Több mint 20 éves múlttal rendelkező dekorációs cég vagyunk. Keressük Budapest II. kerületi irodánkba legújabb munkatársunkat,

Account manager

pozícióba.

Elsősőrban vállalati- és tömeg rendezvények dekorációjának teljeskörű kivitelezésével foglalkozunk. Ügyfeleink rendezvényszervező ügynökségek, akik munkáját igyekszünk mindenben támogatni. Komplex szolgáltatást nyújtunk, egy kézben tartunk mindent. Házon belül 3D látványtervezünk, kreatív anyagokat készítünk, vagy csak mutáljuk a megkapott anyagokat. Solymári telephelyünkön működik saját nyomdánk, ahol mi magunk gyártjuk a kihelyezésre kerülő molinókat és táblákat. Az elkészült anyagokat telepítő csapatunk határidőre kihelyezi, majd a rendezvényt követően elbontja.

Accont manager feladatai:

  • Teljeskörű projekt management, a fentieknek megfelelően
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Helyszínbejárások, helyszíni felmérések
  • Munkafolyamatok megszervezése: grafikus briefelése, egyeztetés a gyártásvezetőnkkel, esetleg alvállalkozókkal
  • Munkaszervezés: a kivitelezés megszervezése és helyszíni lebonyolítása
  • A telepítést végző csapat irányítása
  • A terveknek megfelelően a helyszín átadása a megrendelőnek
  • A rendezvényt követően a dekoráció bontása
  • Projekttel kapcsolatos adminisztráció

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Rugalmas munkaidőben, akár hétvégén történő munkavégzés
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek.

Előny:

  • Ha ismered a hazai rendezvénypiacot, vagy esetleg korábban rendezvényszervezőként dolgoztál.
  • Nem ismeretlen számodra az ügynökségi lét.
  • Van humorod, és szereted élvezni az életet.

Amit mi tudunk nyújtani neked:

  • Versenyképes, bejelentett munkabér
  • Minden amire a minőségi munkavégzéshez szükséged lehet: telefon, laptop, taxikártya, kávé stb...
  • Egy szuper jó fej, fiatalos csapat
  • Sok közösségépítő program
  • Zöld, nagy kertes, kutyabarát iroda

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Rendezvényszervező
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el fényképpel ellátott önéletrajzodat, a megpályázni kívánt pozíció és a bérigényed megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: EUD REKLÁM KFT.