Prohuman állás

Feladatok:

  • Munkakapcsolat kialakítása az ügyfelekkel
  • Választ ad az ügyfelek kérdéseire, kéréseiket teljesíteni próbálja
  • Azonosítja a potenciális és tényleges kitettségek kezelésére irányuló cselekvési tervet
  • Jelentéseket készít
  • Cselekvési terveket dolgoz ki
  • Felelős a területi kockázatkezelésért
  • Felelős az ügyfélelégedettségért
  • Biztosítja, hogy a számlák a jóváhagyott iránymutatásokon belül jól működjenek
  • Megszerzi a megfelelő szintű vezetői jóváhagyást
  • Folyamatosan tájékoztatja az ügyfeleket a számlájuk pénzügyi állapotáról

Elvárások:

  • Iskolai végzettség: Gazdasági diploma
  • Nyelvtudás: Folyékony angol nyelvtudás
  • Hajlandóság az ügyfelekkel való napi szintű telefonos és e-mailes kapcsolattartás
  • Csapatjátékos
  • Képes nyomás alatt dolgozni

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
Cégnév: Prohuman Kft.
Jelentkezés online: job132561.ap@prohumanallas.hu