Feladatok

  • Meglévő és új ügyfelekkel, partnerekkel való kapcsolattartás személyesen, telefon, e-mailen gyártókkal, kereskedelmi partnerekkel való kapcsolattartás, projektek kezelése
  • Személyes találkozók, tárgyalások megszervezése, lebonyolítása
  • Intenzív kapcsolattartás a gyártókkal és disztribútorokkal
  • Árajánlatok, szerződések előkészítése, nyomon követése
  • Jóváhagyott beszerzések továbbítása a szállítók felé, rendelések nyomon követése
  • Logisztikai folyamatok koordinálása
  • Jelentések, riportok készítése a management irányába
  • Együttműködés a kapcsolódó területekkel
  • Az informatikai piac változásának folyamatos figyelése, nyomon követése

Elvárások

  • Kiemelkedő számítástechnikai tudás vagy érdeklődés
  • Magabiztos MS Office ismeret
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség, ügyfélorientáltság
  • Talpraesettség, szervezőkészség, eredményorientáltság

Előnyt jelent

  • Középfokú kereskedelmi, gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Több éves értékesítői tapasztalattal rendelkező estén, aktív ügyfélbázis

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges autó biztosítása tapasztalattól függően
  • Modern, sikerorientált munkakörnyezet
  • Karrierlehetőség, folyamatos képzés, kiváló munkahelyi légkör
  • Saját ötletek megvalósíthatóságának lehetősége
  • Napi szintű kapcsolattartás az ország elismert informatikai szakembereivel
  • Fiatal, lelkes, motivált csapat

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló

Céginformáció

Az adatközponti területen nyújtott professzionális informatikai szolgáltatásainkkal a hazai piac elismert
szakértőjévé váltunk, és a fejlesztési irányok tudatos véghezvitelének köszönhetően mára az ország TOP10
rendszerintegrációs szolgáltatói közé tartozik a vállalatcsoport.

Fényképes önéletrajzzal és nettó fizetésigény megjelöléssel.
Cégnév: 99999 Informatika Kft.