Viapan Group

Account Manager

Milyen feladatok várnak?

Csatlakozz és légy részese egy dinamikusan fejlődő csapatnak! Partnerünk világ egyik vezető fenntartható szolgáltatásokat nyújtó vállalata mosdó-higiéniai megoldások, szennyfogó szőnyegek és munkaruházat terén. Maga a márka egyesíti a német precizitást, az innovációt és a textilipari szakértelmet. Most értékesítési csapatukba keresnek Account Manager-t, aki a budapesti és a Pest megyei régiókba tartozó ügyfeleikért lesz felelős. Lehetőséget kínálnak arra, hogy új kihívásokkal gazdagítsd szakmai portfóliódat és csatlakozz egy olyan csapathoz, ahol az együttműködés és a fejlődés a kulcs.

Mi vár Rád?
  • Új ügyfelek akvirálása
  • CWS szolgáltatásának, illetve termékeinek értékesítése
  • Szolgáltatási szerződések megkötése, rögzítése és adminisztrációja
  • Látogatások eredményeinek rögzítése CRM (Salesforce) rendszerben
  • Területhez tartozó ügyfelek igényeinek folyamatos nyomonkövetése, szerződések módosítása a változó kereslet szerint

Mit ajánlanak?
A partnerünk fejlődési lehetőséget kínál egy dinamikus és stabil szervezetben. Náluk a csapatmunka, a szolgáltatásorientáltság és az emberi kapcsolatok az irányító erő. Hosszútávú karrierlehetőséget kínálnak, motiváló juttatási csomaggal (fix+teljesítményalapú bérrel), kiváló nemzetközi kollégákkal és rengeteg új lehetőséggel.

Jelentkezz, ha rendelkezel az alábbiakkal!

Mit várunk el Tőled?
  • MS Office programok ismerete
  • Kimagasló önszervező képesség, nagyfokú önállóság, adminisztrációs precizitás
  • Kommunikációs készségek és képességek, amelyek lehetővé teszik a hatékony csapatmunkát
  • B kategóriás jogosítvány
  • Képes kereskedelmi prezentációk bemutatására és az ügyfelek igényeinek felismerésére távoli csatornákon is (telefon, e-mail, Teams/Zoom, stb.)

Nem feltétel, de előny:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:
  • Budapest és Pest megye

Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: Viapan Group