Stern Communicatios Kft.

Csatlakozz hozzánk

Account manager

pozícióba!

Téged keresünk, ha van már tapasztalatod és szívesen dolgoznál integrált kommunikációs kampányokon. Jól kezeled az alvállakozókat, hatékony és kreatív vagy csapatban és önnállóan is. Feladatot nem csak megoldani, hanem kiadni is jól tudsz. Jól kezeled a saját időd, de figyelsz a többiekére is. Ha ez most betalált, akkor küld el nekünk CV-det!

Főbb feladatok, munkák:

  • Kommunikációs stratégia kidolgozása/részvétel
  • Sajtóközlemények, weboldal anyagok, video scriptek, prezentációk írása
  • PR cikkek, összefoglalók készítése, sajtómunka
  • Marketingkommunikációs anyagok szövegezése
  • Ügyfelekkel való operatív kapcsolattartás
  • Alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Angolnyelvű sajtóanyagok fordítása
  • A projektek tervezése, pénzügyi és adminisztratív kontrollingja, riportolása
  • Social Media plan összeállítása, oldalak teljesítményének elemzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

1-4 éves tapasztalat ügynökségi oldalon (ügyféloldali tapasztalat is előny lehet)
·         Tapasztalat digitális és közösségi média kampányok vezetésében
·         Önálló munkavégzés, multitasking
·         Gyors problémamegoldás, precizítás
·         Angol nyeltudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés, támogató környezet
Professzionális csapat, izgalmas és változó feladatok
Egyéni fejlődés lehetősége
Versenyképes fizetés, amely a munkatapasztalattal arányosan kerül megállapításra

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

1118 Budapest, Dayka Gábor utca 3.

További részletek és jelentkezés: fényképes magyar és angol nyelvű CV-vel a Jelentkezem gombra kattintva.

Cégnév: Stern Communicatios