Account Manager kollégáját

Feladatok:

  • Partnerekkel való kapcsolattartás (személyesen, online, telefonon)
  • Igényfelmérés és havi szinten ezek tervezése
  • Ingatlantulajdonosokkal történő folyamatos kapcsolattartás
  • Takarítási, üzemeltetési, pénzügyi és adminisztrációs osztályon dolgozókkal együttműködés
  • Sales tevékenység segítése
  • Munkatársak koordinálás (takarítók, karbantartók, adminisztratív kollégák)
  • Kölcsönző cégek munkavállalóinak szállásoltatása
  • Vállalatirányítási rendszer bemutatás a partnereknek, támogatásuk a használatában

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol/ukrán/orosz nyelvtudás
  • Azonnali munkakezdés
  • Emberek koordinálásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Céges munkaeszközök (laptop, telefon, autó)
  • Céges rendezvények
  • Modern, belvárosi iroda
  • Hibrid munkavégzés
  • Évvégi bónusz

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: 75f414
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Tanner Fanni