Simplexion Kft.

Account manager

Cégünk adatvezérelt ipari megoldásokkal, innovatív fejlesztésekkel, tanácsadással foglalkozik immár 15 éve. Dolgozunk a bankszektor számos tagjával, önkormányzatokkal, ipari szereplőkkel.
Rugalmasan kezeljük a munkaidőt, a vezetőség nyitott, így a kommunikáció is könnyebb. Home office lehetőség biztosított, de összetartó csapat vagyunk, szeretünk bejárni az irodába és egymás társaságát élvezni, no meg egymás agyára menni néha.

Főbb feladatok, munkák:

Új munkatársunk fő feladata kapcsolattartás ügyfeleinkkel, amelynek keretében új igényeket tár fel, amelyre eszközeinkkel és szoftvermegoldásainkkal megfelelő megoldást tudunk biztosítani.
  • Elsődleges kommunikációs pont az ügyfél felé
  • Meglévő ügyfelek megtartása, új üzleti lehetőségek felkutatása
  • Bevezetés után felmerülő problémák elsődleges kezelése
  • Ügyfelelégedettségi mérések menedzselése a rábízott ügyfeleknél
  • Kampányok megvalósításának támogatása
  • Ügyfél-prezentációk, bemutatók megtartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Az ideális jelölt legalább 3 éves tapasztalattal rendelkezik B2B értékesítésben és van tapasztalata ipari ügyfelekkel
  • Lehetőleg rendelkezzen felsőfokú végzettséggel
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ipari irányítástechnika, elektronikai tervezés, Ipar4 IoT, agrárinformatika értékesítésében szerzett gyakorlat
  • Informatikai érdeklődés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes munkabér és magas prémium
  • Laptop, telefon (céges autó megegyezés és teljesítmény kérdés)
  • Inspiráló szakmai légkör, rendszeres belső képzések
  • Érdekes projektek, jó nevű ügyfelek
  • Kellemes munkakörnyezet, dinamikusan fejlődő csapatban

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Informatikai értékesítő
  • Key Account Manager
  • Üzleti támogató központok
  • Értékesítés támogatás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!
Cégnév: Simplexion Kft.