Prohumán 2004 Kft.
A hazai piac egyik legdinamikusabban fejlődő és elismert, BTL-tevékenységek tervezésével, illetve lebonyolításával foglalkozó cégéhez keressük a csapat egyik új motorját ACCOUNT MANAGER pozícióban! Szereted a kihívásokat és feketeöves account tapasztalatokkal rendelkezel? Akkor ne habozz, jelentkezz hozzánk, és dolgozzunk együtt!

Account Manager

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfél-portfólió kezelése: hosszú távú és kiemelkedő minőségű kapcsolat kiépítése és ápolása az új, valamint a régi partnerekkel
  • A cég szolgáltatásainak és termékeinek értékesítése meglévő és az új ügyfelek számára
  • Proaktív együttműködés a munkatársakkal és a társosztályokkal, szolgáltatókkal
  • Piac és versenytársak figyelése, beszámolók készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Középfokú, kommunikáció képes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Kiemelkedő tárgyalási, prezentációs és problémamegoldó készség
  • Ami számunkra még elengedhetetlen: ügyfélcentrikus gondolkodásmód, hozzáállás
  • Felhasználói szintű, magabiztos számítógépes ismeret és gyakorlat: Word, Excel és Power Point programokban
  • Minimum 3 év Account manageri tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, versenyképes jövedelem és teljesítmény bónusz
  • Tényleges fejlődési lehetőség: motiváló feladatok, szakmai képzések, értékesítései tréning és konferenciákon való részvételi lehetőség
  • Szakmailag támogató, profi és fiatalos csapat
  • A város egyik legvagányabb irodája és nagyon finom kávé (:

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Üzleti támogató központok
  • Projektmenedzsment

Amennyiben a leírásban magadra ismertél, és úgy érzed, szívesen válnál csapatunk egyik meghatározó tagjává, küldd el szakmai önéletrajzod, és munkatársunk hamarosan felveszi veled a kapcsolatot!
Cégnév: Prohumán 2004 Kft.