Amit Partnerünk elvár Tőled:

  • Minimum 5 éves releváns munkatapasztalat (előnyt jelent a reklámügynökségi tapasztalat)
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Agilis hozzáállás és megoldás központú gondolkodás
  • Erős projektmenedzsment- és ügyfélkapcsolati tapasztalat
  • Határidők pontos betartása
  • Precizitás
  • Önálló- és felelősségteljes munkavégzés

Mire számíthatsz munkavégzésed során?

  • Napi szintű kapcsolattartás a kijelölt ügyfelekkel, a beérkező ügyféligények feldolgozása
  • Kapcsolódó munkafolyamatok előkészítése, megszervezése és nyomon követése a különböző társosztályokkal
  • A felmerülő munkafolyamatok házon belüli koordinációja, az ügynökség működési struktúrája alapján elvárt projektmenedzsment
  • Az ügynökséghez érkező megrendelésekkel kapcsolatos információk rendszerezése, a kapcsolódó adminisztratív feladatok teljeskörű elvégzése
  • Alvállalkozókkal történő egyeztetés, kapcsolattartás napi szinten
  • Ajánlatok, szakmai anyagok, prezentációk készítése
  • Rendszeres beszámolók, összefoglalók készítése a felettesei számára
  • Közreműködés a projektek elszámolásában, adminisztrációjában

Miért dolgozz Partnerünknél?

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Felelősségteljes, önálló munka
  • Családbarát munkakörnyezet
  • Kiváló csapat és kutyabarát iroda
  • Egyéb juttatások: 13. havi fizetés, BKV bérlet, céges telefon

Munkavégzés helye:

  • Budapest II. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, kérlek a rendszerünkön keresztül jelentkezz rá az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva önéletrajzoddal!

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda