2010 óta piacon lévő rendezvényszervező cég keres tapasztalt account managert. Versenyképes fizetés, rugalmas időbeosztás!

Account Manager

Feladatok

  • projektmenedzsment (ügyfélkezelés és párhuzamos projektek kezelése)
  • üzletszervezési folyamatban való aktív részvétel (tenderezés)
  • közvetlen ügyfélkapcsolattartás, elvárások és kötelezettségek koordinációja a szervezet többi részlegével
  • partnerekkel, alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • projekt timing, ütemtervezés
  • koncepció tervezés, költségvetés tervezés, projektek operatív bonyolítása, értékelése
  • árajánlatok, briefek, prezentációk készítése

Elvárások

  • Média és/ vagy BTL ügynökségi tapasztalat (3-5 év)
  • Integrált kommunikációs képesség a szervezet különböző szintjei közötti célok összehangolására
  • projektvezetési tapasztalat – nemzetközi projekt tapasztalat előny
  • BTL kampányok és rendezvényszervezés területén szerzett tapasztalat
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • angol nyelvtudás
  • képes önállóan projekteket vinni
  • proaktív munkakultúra
  • pontos adminisztráció, jó időmenedzsment képesség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS office ismerete
  • felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • inspiráló és változatos feladatok
  • kreativitást, proaktivitást támogató, nyitott csapat
  • önálló / rugalmas munkavégzés
  • rugalmas munkaidő beosztás

Cégnév: Karma Production Kft.