United Call Centers Kft.

Account manager

A több mint 20 éves ügyfélkezelési tapasztalattal rendelkező United Call Centers Kft. nyitott pozíció betöltésére
Account Manager
munkatársat keres. Cégünk széles szolgáltatáspalettával hazai és nemzetközi nagyvállalatok partnereként, az év felelős foglalkoztatójaként és családbarát munkahelyként több dimenzióban is élen jár mind az üzletvitel, mind a munkaerőtámogatás területein. Leendő munkatársunk szakmai tapasztalatával és elhivatottságával, széles körű támogatást biztosítva alakíthatja saját és a vállalat jövőjét.

Főbb feladatok, munkák:

  • Vállalati célokat támogató fejlesztési igények azonosítása
  • Stratégia tervezése, prezentálása, a jóváhagyott irányelvek megvalósítása
  • A rád bízott csapat irányítása, motiválása
  • Az üzleti érdekek szem előtt tartásával folyamatosan egyeztetés a megbízó partnerekkel
  • A belső és külső partnerektől érkező igények megvalósításának koordinálása
  • A kollégák elkötelezettségének fenntartása, teljesítményértékelő rendszer fejlesztése
  • Az üzleti tevékenység folyamatos felülvizsgálata, javító, illetve megelőző intézkedések bevezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Ha tárgyalóképes angol nyelvtudással bírsz
  • Szervezetfejlesztésben és/vagy projektek menedzselésében szerzett tapasztalatod van
  • Vezetői tapasztalat előnyt jelent
  • 3-5 éves releváns szakmai tapasztalatod van
  • Proaktivitás jellemez
  • Kreatív, problémamegoldó, logikusan gondolkodó, analitikus személyiség vagy
  • Dinamikus és fiatalos csapatban képzeled el magad

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Home office lehetőség
  • Munkavégzéshez biztosítottak az eszközök
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, folyamatosan növekvő szervezet
  • Szakmai kihívások, felelősségteljes munkakör
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget egy nemzetközi környezetben

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Üzleti támogató központok
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet a Jelentkezem gomb segítségével küldd el hozzánk önéletrajzodat!

Cégnév: United Call Centers Kft.