LINDSTRÖM Kft.
A Lindström Kft. egy nemzetközi hátterű, textilipari szolgáltatásokat nyújtó vállalat, mely 30 éve van jelen Magyarországon. Dinamikusan fejlődő tevékenységünk további erősítéséhez keressük új kollégánkat.

Account Representative

FELADATOK

  • Addicionális és új értékesítés támogatása a meghatározott szegmensekben
  • Elvárt ügyfélmegtartási mutatók elérése
  • Ügyfél visszajelzések, esetleges reklamációk kezelése
  • Szoros kapcsolat a területén lévő sales csapattal, és a társosztályokkal
  • Földrajzi területén lévő cégek teljeskörű menedzselése
  • Ügyféllátogatás
  • Kintlévőségkezelés koordinálása

ELVÁRÁSOK

  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Középfokú (B2) angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés
  • Tervezés és szervezés
  • Rugalmasság
  • Kommunikációs készség
  • Problémamegoldás
  • Kiemelt stressztűrő képesség
  • Konfliktuskezelés
  • Tanulás iránti vágy

ELŐNY

  • Felsőfokú (C1) angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK

  • Megbízható, stabil munkahely
  • Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem
  • Cafeteria
  • Szolgálati gépkocsi, mobiltelefon, laptop
  • Multinacionális cég szakmai támogatása
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Vállalati rendezvények, kéthetente gyümölcsnap
  • Kellemes munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
Cégnév: LINDSTRÖM KFT.