Account Manager

Feladatok

  • 60%-ban kiemelt vevőkkel kapcsolattartás
  • 40%-ban új vevők akvirálása, együttműködés elindítása
  • Személyes/online tárgyalások szervezése, tárgyalásokon való aktív részvétel
  • Leadek gyűjtése, kezelése, felmérése
  • Potenciális cégekkel kapcsolatfelvétel, igényfelmérés
  • Partnerek elvárásainak, előírásainak megismerése, rögzítése, betartása.
  • Ajánlatok készítése
  • Gondoskodni az árajánlatok tartalmi és formai ellenőrzéséről, rögzítéséről
  • Ajánlatok után követése, zárása
  • Tender dokumentációk elkészítése
  • Új vevőkkel megállapodások kötése
  • Új vevők engedélyeztetéséhez szükséges információk összegyűjtése, rögzítése
  • Új vevők engedélyeztetése
  • Új vevő szállítmányozási megrendeléseivel kapcsolatos információk, adatok biztosítása a fuvarszervezés számára
  • Gondoskodni a megbízói előírások, kérések betartásáról, betartatásáról.

Partnerünk egy magyar tulajdonban lévő, családias hangulatú szállítmányozási cég, akikhez egy Account Manager kollégát keresünk, aki új ügyfélszerzéssel fog foglalkozni és kiemelt ügyfelekkel is tartja majd a kapcsolatot.

Amennyiben van szállítmányozásban, logisztikában, fuvarszervezésben és új ügyfélszerzésben tapasztalatod és középfokú angol nyelvtudásod, várjuk jelentkezésedet!

Követelmények

  • Ügyfélkapcsolattartásban, értékesítésben szerzett tapasztalat szállítmányozó/fuvarozó cégnél
  • Min. 3 éves szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kíváló kommunikációs készség, ügyfélközpontúság
  • Céltudatosság
  • Határozottság
  • Önállóság

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Logisztikai szakirányú végzettség.

Ajánlatok

  • Akár 3 nap home office
  • Kiemelkedő éves bónuszlehetőség (korlátlan plafon), plusz egy kiszámítható fixebb negyedéves lehetőség
  • Családias környezetben, kis csapatban történő munkavégzés
  • Támogató és együttműködő csapat
  • Medicover egészségbiztosítás
  • Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: EasyHiring Services Kft.