Gépkezelő állások

- 388 állás - összegyűjtöttük a nagy állásoldalak összes találatát
mai
mai

Álmai állásához magabiztos nyelvtudásra van szükség? A siker garantált, ha itt tanul nyelvet. Megnézem »

  Keresett pozíciók
Gépkezelő
HOL?
  Távolság:
km-en belül

KULCSSZAVAK (tartalmazza)
Új keresés

A gépkezelő egy fizikai munkakör, amelyre nagy szükség van különböző iparágakban, például a nehéziparban és az építőiparban is. Általában üzemi környezetben dolgoznak fontos, hogy pontosan, precízen végezzék munkájukat. Munkák gépkezelőknek könnyen találhatók az Állásportál.hu-n.

Gépkezelő feladatai:
-rábízott gépek működtetése az előírásoknak megfelelően
-gépek karbantartása és szerelése vagy a hiba jelentése
-gép és munkakörnyezet rendbentartása, tisztítása
-munkanapló vezetése
-fellépő üzemzavarok elhárítása
-a tevékenység vállalatirányítási rendszerbe történő rögzítése
-éves karbantartásokban való részvétel
-raktári rend és tisztaság megtartása, részvétel az időszakos leltározásban
-kézi és gépi anyagmozgatás

Elvárások
Általános elvárás a gépkezelő állásoknál a nyolcosztályos képzettség vagy szakirányú végzettség és az is, hogy rendelkezzenek a gépekhez tartozó jogosítványokhoz, ha ez szükséges. Számítógépes ismeretek előnyt jelentenek az adminisztrációs feladatok elvégzéséhez. Önálló munkavégzés is fontos.

Munkarend
Általában két vagy három műszakban folyik, heti öt napban, nyolc órával.

Juttatások
A juttatások közé tartozik a gépkezelő állásba való betanítás, illetve az is, hogy a munkaadó támogatja a munkavállaló munkába jutását, akár ingyenes buszjárattal is. Cafetériát is ajánlanak a munkaadók, műszakpótlékok és esetenként ingyenes orvosi ellátást is. Lakhatási támogatást általában nem biztosítanak.