Feladatok

  • Beérkező áruk átvétele,
  • megrendelt áru komissiózása,
  • árufeltöltés.

Elvárások

  • minimum 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • csapatban való dolgozás,
  • pontos munkavégzés

Előnyt jelent

  • B Kategóriás jogosítvány,
  • hajdúböszörményi lakhely előny

Amit kínálunk

  • Teljes bejelentett foglalkoztatás.
  • Hétvége szabad.
  • Pontos bérfizetés.

Céginformáció

A Tisza Trade Kft sok éves múlttal rendelkezik . Ital-Élelmiszer Vegyiáru kis és nagykereskedés a fő profilja.

Jelentkezés módja

Kérjük csatolja önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: TISZA AJTÓ Kft.
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Raktáros Pest megye

Kézi ki- és betárazás Fóliázás Leltározás Kézi szkenner kezelése Raktári rendfentartás Milyen elvárásoknak kell megfelelned: Alapfokú végzettség ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Raktáros Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Belső rendelések kezelése, kiadása Árukészlet nyilvántartás naprakész vezetése Raktárrend fenntartása Leltárban történő részvétel Bejövő áru ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Alapanyag raktáros Komárom-Esztergom megye

Raktározási feladatok ellátása Bejövő árukészlet átvétele, helyére mozgatása Áru kiadása, anyagmozgások nyomon követése SAP Együttműködés a termelési ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE