Feladatok

  • Raktári és árukezelési folyamatok elvégzésében számítunk rád
  • Termékek komissiózása
  • Raktári rend betartása is a feladatod lesz
  • Beérkező áruk helyére történő pakolását is rád bízzuk

Elvárások

  • Legyél pontos, megbízható, tudj önállóan is dolgozni
  • Legyél együttműködő és határozott
  • Legyél motivált

Amit kínálunk

  • Segítőkész csapattal dolgozol majd együtt, így jobban megy a munka
  • Alkalmazotti jogviszony, változatos béren kívüli juttatások várnak
  • Dolgozói kedvezményekre is számíthatsz
  • Stabil vállalati háttér

Miért válassz minket?
A Kerekes Kft. az elmúlt közel 30 évben hazánk keleti régiójának meghatározó magyar tulajdonú élelmiszer-kereskedelmi vállalatává vált. Az üzletlánc jelenleg Békés, Borsod-Abaúj-Zemplén, Hajdú-Bihar, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Nógrád, Pest, Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében Privát és Privát Max néven összesen 900 kiskereskedelmi partnerrel rendelkezik.
Élelmiszerre mindig szükség volt és a jövőben is szükség lesz. Mi sem bizonyítja ezt jobban, hogy a pandémia alatt míg más cégek kénytelenek voltak leállni, vállalatunk töretlenül működött. Ha stabil munkahelyet keresel, ahol megbecsülik a munkádat, akkor jelentkezz hozzánk!

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Szeretnél Kelet-Magyarország meghatározó, magyar élelmiszer-kereskedelmi vállalatánál, a Kerekes Kft.-nél dolgozni?
Ha pontos, megbízható vagy, önállóan is tudsz dolgozni, akkor nálunk a helyed!

Raktárosnak!

A jelentkezem gombra kattintva.

Cégnév: Kerekes IT