A Morgan Advanced Materials Ltd egy több, mint 150 éves múltra visszatekintő, a londoni tőzsdén jegyzett technológiai cég, amely az ipar és közlekedés különböző területein használt technológiai anyagok és azokból készült termékek gyártásával és fejlesztésével foglalkozik. Dinamikusan fejlődő magyarországi cégünk sikeres csapatába keresünk kollégát X. kerületi munkahelyre.

DOLGOZZ NÁLUNK ÉS ÉLD ÁT MILYEN ÉRZÉS, MIKOR A KEZED MUNKÁJA ÁLTAL EMBEREK MILLIÓ TUDNAK NAP, MINT NAP UTAZNI!

Alapanyag Raktáros

(2 műszakban, heti 5 munkanappal)

HA SZERETNÉL EGY OLYAN CSAPAT RÉSZESE LENNI, AHOL:

  • Dinamikus a munkavégzés
  • Tapasztalt a vezető
  • Gondoskodnak a betanításodról
  • Megbecsülnek
  • Hosszú távon gondolkodnak benned
  • Viberen keresztül 0-24 felteheted a kérdéseidet akár a felsővezetőknek is
  • Dolgozói programokban vehetsz részt, mint például karácsonyi party, biztonsági hét
  • Egészségmegőrző lehetőségeket biztosítunk az éves anyajegyszűrés, influenza védőoltás és dohányzás leszoktató programok által
  • Jó hangulatban dolgozhatsz 8 órát akkor, MI VAGYUNK A MEGFELELŐ VÁLASZTÁS!

EGY MUNKANAPOD A KÖVETKEZŐ FELADATOKBÓL FOG ÁLLNI:

  • Beérkező alapanyagok átvétele és ellenőrzése
  • Beérkezett alapanyagok adott munkanapon történő szakszerű betárolása a raktár megfelelő helyére
  • A gyártási dokumentációs gyűjtőlista alapján a gyártáshoz szükséges alapanyagok összekészítése és igény szerint folyamatos kitárolása a gyártásba
  • A raktári rend és tisztaság fenntartása
  • Alapanyagleltárban való aktív részvétel
  • Vállalatirányítási rendszerben történő adminisztratív feladatok ellátás

AMIT TŐLED VÁRUNK EL:

  • Raktározási területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Számítástechnikai ismeret
  • Targoncavezetői jogosítvány és benne szerzett aktív gyakorlati tapasztalat

MUNKÁDÉRT A KÖVETKEZŐ JUTTATÁSI CSOMAGRA SZÁMÍTHATSZ:

  • Bejelentett munkaviszony, már az első napon!
  • Havi br. 34.000 ft kafetéria a nálunk első teljes hónap után
  • Versenyképes fizetés
  • 30% os délutáni műszakpótlék
  • Szabadak a hétvégéid
  • Munkaruha és védelmi eszközök biztosítása, céges tanfolyamok
  • Utazási hozzájárulás a törvényi kereteknek megfelelően
  • Céges busz a KÖKI termináltól
  • Minden szerdán gyümölcsnap
  • Éves béremelési program
Cégnév: Morgan Hungary Kft.