Feladatok

·        Ételek előállításában való aktív részvétel,
·        konyhai személyzet teljes körű irányítása,
·        tálalásban való részvétel, tálaló személyzet irányítása
·        alapanyagok megrendelése, átvétele,
·        HACCP szabályok betartása és betartatása,
·        munkavédelmi előírások betartása és betartatása.

Elvárások

·        Szakirányú végzettség,
·        vezetői tapasztalat,
·        lojalitás, megbízhatóság,
·        hosszútávú együttműködés,
·        rugalmasság, kulturált megjelenés.

Előnyt jelent

Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Társaságunk irodaházi éttermeket üzemeltet főként Budapesten. Mintegy 30 éve vagyunk jelen a vendéglátásban. Folyamatosan fejlődünk, bővülünk.

Fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével.
Cégnév: L+Z METROPOL KFT.