Feladatok

Fiatalos lendületes csapatunkba keresünk hosszú távra a'la carte szakácsot.

Elvárások

Hosszútávú munkaviszonyt tervezel
Vendég centrikus a szemléletmódod
Pontos, megbízható és terhelhető vagy
Szeretsz csapatban, jó hangulatban dolgozni
Precíz és igényes vagy a környezetedre és a munkádra
Tudsz önállóan, a csapattal dolgozni

Amit kínálunk

Hosszú távú munkalehetőség
Versenyképes stabil fizetés
8 órás bejelentés
Személyzeti étkezés, kávé
Munkaruha
Kellemes kulturált mukakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Mazel Tov a VII. kerület szívében elhelyezkedő fiatalos, lendületes közel keleti konyhát képviselő étterem, mely méltán híres a gasztronómiájáról és az atmoszférájáról.

Ha szeretnél egy autentikus, pörgős izraeli étteremben dolgozni, kérlek csatolj egy magyar nyelvű önéletrajzot.
Cégnév: Mazel Tov House Kft.