Key Account Manager - International

Olyan projektszemléletű managert keresünk, aki szereti a változatos feladatokat, szívesen tölti nemzetközi partnerekkel a hétköznapjait és fontos számára, hogy munkájának kézzelfogható eredménye legyen!

Magadra ismersz? Várjuk a jelentkezésed fiatalos csapatunkba!

A Te feladataid lesznek:

  • Új beszállító partnerek felkutatása, árajánlatok kérése, ajánlatok kiértékelése
  • Beszállítókkal való üzleti tárgyalások lebonyolítása, szerződések előkészítése, marketing tevékenység támogatása
  • Külföldi partner-találkozókon, kiállításokon, konferenciákon való részvétel (Európában és Ázsiában)
  • Vállalati prezentációk, PR cikkek készítése
  • Együttműködés a terület vezetőjével és a társosztályokkal

Te vagy számunkra az ideális jelölt, ha

  • Angol nyelvtudásod aktív, tárgyalási szintű, írásban és szóban egyaránt
  • Felsőfokú végzettséggel bírsz és van tapasztalatod projekt menedzsment területen, szívesen töltöd pörgősen a napjaidat, a multi-tasking nem idegen tőled és kitartóan dolgozol a céljaid elérésén
  • Magabiztos fellépés, jó szervezőkészség, "can do" attitűd jellemez
  • MS Office termékeket magabiztosan használod

Előny:

  • Reklámügynökségi tapasztalat
  • Gyártástámogatásban szerzett tapasztalat
  • Nemzetközi beszerzési projektekben szerzett tapasztalat

Amit Neked kínálunk:

  • Versenyképes, stabil jövedelmet
  • Nemzetközi projekteket, értékes fejlődési lehetőséget
  • Változatos munkakört, komplex feladatokat
  • Hosszú távú perspektívát egy sikeres, piacvezető nagyvállalatnál
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzést
  • Átfogó betanulási rendszert, támogató csapatot
  • XIII. kerületi, könnyen megközelíthető központi irodát

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Üzlet-, Boltvezető
Cégnév: Unix Autó Kft.