Feladatok

Feladatok:

  • Rendezvények szervezésében és lebonyolításában való aktív részvétel;
  • Társosztályokkal folyamatos kapcsolattartás;
  • Értékesítési célok megvalósítása csapatmunkában;
  • Aktív ügyfélkapcsolattartás a már meglévő és leendő Partnerekkel;
  • Árajánlatok összeállítása, nyilvántartása és nyomon követése;
  • Partnerek egyedi igényeinek felmérése, kiszolgálása;
  • Partnerkapcsolati Osztály vezető napi szintű tájékoztatása;
  • Szakmai beszámolók készítése Ügyvezető és Partnerkapcsolati Osztály vezető számára;
  • Piac folyamatos monitorozása;
  • Új lehetőségek felmérése és kidolgozása;
  • Új ügyfelek felkutatása;

Elvárások

Elvárások:
  • Proaktív értékesítési szemlélet;
  • Kiváló kapcsolatépítési és kommunikációs készség;
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Minimum középfokú végzettség;
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office: Word, Excel)

Amit kínálunk:
  • Fiatal, dinamikus csapat;
  • Bejelentett foglalkoztatás;
  • Segítség a betanulásban
  • Stabil hátterű vállalat

Amit kínálunk

Munkavégzés helye: XI kerület
Munkarend: Hétfőtől – Péntekig, 8:00 – 16:30 között.
Határozatlan munkaszerződés, azonnali kezdéssel, 3 hónap próbaidővel.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Műegyetemi Hallgatói Kft.
Cégnév: MŰEGYETEMI HALLGATÓI KFT.