Gi Group Recruitment Kft.

Karbantartó villanyszerelő

Miért csatlakozz a nemzetközi szinten elismert, Magyarországon vezető csőrendszerekkel és műanyag csövekkel foglalkozó partnerünkhöz? Mert a magasan képzett kollégák között hosszútávon tudod magad szakmailag fejleszteni, melyet kiemelkedő juttatási csomaggal honorálnak! Legyél Te az új KARBANTARTÓ VILLANYSZERELŐ a csapatban!

LEGFONTOSABB FELADATAID LESZNEK

  • Műanyagipari üzemben előforduló villamos meghibásodások esetén hibák feltárása, elhárítása;
  • Érzékelők, mágneskapcsolók, frekvenciaváltók, vezérlések cseréje, karbantartása;
  • Munkafolyamatok dokumentálása.

  • Villanyszerelői/Elektromos végzettséggel rendelkezel;
  • 3-5 éves tapasztalatot szereztél;
  • Területed a gyengeáram;
  • Nem jelent számodra problémát az ügyeleti idő vállalása.

MUNKÁDÉRT CSERÉBE

  • Méltányos juttatási csomagra számíthatsz;
  • Tanulási és szakmai fejlődést biztosítanak számodra;
  • 1 műszakos beosztásban dolgozhatsz;
  • Különböző céges rendezvények is várnak rád!

EGYÉB INFORMÁCIÓK

Munkarend: 1 műszakos beosztás (6:00-14:00); Munkavégzés helye: Debrecen.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: Gi Group Recruitment Kft.