Feladatok

  • a műszaki berendezések állapotának rendszeres hibamegelőző ellenőrzése
  • szervezése és közreműködése a külső cégek által végzett karbantartásoknál, az elvégzett munka átvétele, teljesítés igazolása,
  • karbantartási tervek elkészítésében való szakmai részvétel
  • karbantartási anyagok beszerzése
  • a kisebb hibajavítások elvégzése, azok dokumentálása

Elvárások

  • szakirányú végzettséget (államilag elismert képzésben való részvételt) igazoló vizsga bizonyítvány
  • pontos, megbízható, önálló munkavégzés
  • készenléti munkarend vállalása
  • türelmes és jó kommunikációs képesség
  • kazánkezelői jogosultság

Előnyt jelent

  • létesítményüzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • a munkakör betöltéséhez szükséges munkaegészségügyi általános állapot
  • szakmai tanfolyamon való részvétel
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

A CORDIA Magyarország vezető lakásfejlesztője, közép-európai régió vezető ingatlanfejlesztőjének és befektetőjének a Futureal Csoportnak a leányvállalata. Tevékenységünkkel Magyarország mellett Romániában, Lengyelországban, Nagy-Britanniában és egy pilot projekttel Spanyolországban is jelen vagyunk. Szívvel-lélekkel azon dolgozunk, hogy az általunk épített lakások igazi otthonokká váljanak. Biztonságos, élhető, modern lakásokat építünk, különleges és egyedi építészeti megoldásokkal, lakóépületeink közül több rangos szakmai díjakkal is büszkélkedhet.
Stabil háttérrel, átlátható, versenyképes juttatási csomaggal, rugalmas megoldásokkal, kényelmes munkakörnyezettel várjuk jó hangulatú csapatunkba új kollégáinkat. Csatlakozz hozzánk!

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
Cégnév: Cordia FM Társasházkezelő Korlátolt Felelősségű Társaság