Karbantartó állások

- 287 állás - összegyűjtöttük a nagy állásoldalak összes találatát
mai
mai

Álmai állásához magabiztos nyelvtudásra van szükség? A siker garantált, ha itt tanul nyelvet. Megnézem »

  Keresett pozíciók
Karbantartó
HOL?
  Távolság:
km-en belül

KULCSSZAVAK (tartalmazza)
Új keresés

A karbantartó munka értelmében a szerelő munkatárs elvégzi a számára kijelölt eszközök vagy gépek helyreállítását és megjavítását. Az általános elvárások közé tartozik a középfokú műszaki végzettség és esetenként az is, hogy a szerelő munkatárs megértsen legalább egy idegen nyelvet (német vagy angol).

Szerelő munkatárs feladatai
- gyártóberendezések és gépek kezelése / működtetése
- gyártósori feladatok elősegítése
- a termelő gépek rendelkezésre állásának biztosítása
- javítási megrendelések kezelése
- üzemzavarok és meghibásodások elhárítása, hibakeresés
- esetlegesen szükséges alkatrészek megrendelésének továbbítása
- ipari gépek elektromos, mechanikus, villamos meghibásodásának hibaelemzése, javítása
- tervszerű, ütemezett karbantartási feladatok végrehajtása, dokumentálása
- a munkához kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárások
Az általános elvárások közé tartozik a középfokú műszaki végzettség. Gyakran elvárják ezek mellett a karbantartó munka elvégzőjétől, hogy legalább egy idegen nyelvet ismerjen (itt általában az angol vagy a német nyelv van megjelölve). Sok esetben ezek mellett elvárás a B kategóriás jogosítvány, tekintve, hogy esetleges hibák megoldásáért, alkatrészekért utazni kell.
Munkarend
Általában a munkavégzés heti öt nap, 40 órában, 2-3 műszakban folyik.
Juttatások
Az alapbér mellett az gyári munkát végző személyek számíthatnak havi-, és éves bónuszokra, műszakpótlékra és különböző juttatásokra is. Ezek mellett a céges mobiltelefon is gyakran biztosítva van, mint a munkaruha is. A karbantartó munkába általában támogatják a bejárást is, vagy téríti az útiköltséget a munkáltató vagy ingyenes buszjárattal segít. Az étkezést általában cégen belül lehet megoldani.