Megbízónk akkumulátoros autók gyártását támogató, beszállítóként rézfóliagyártással foglalkozó vállalat. A megépült gyár csapatába keresek adózási specialistát, aki a folyamatkialakítás mellett az adóbevallás elkészítésével, adóellenőrzéssel és a könyvelési csapat támogatásával járulna hozzá a cég sikerességéhez.

adózási specialista

Feladatok

  • ÁFA kifizetése, visszatérítése
  • adatelemzés, adatok rendelkezésre bocsátása jelentésekhez
  • tranzakciók ÁFA számának ellenőrzése.
  • vállalati jövedelemadó és egyéb adók számítása
  • adóellenőrzés
  • SAP kontrolling modul használata, törzsadatok kezelése
  • NAV online bejelentések elkészítése az értékesítési számlákhoz
  • költségvetés és költségközpontok nyomonkövetése
  • jelentések és folyamatok készítése, valamint fejlesztése
  • adótörvények és ezzel kapcsolatos változások figyelemmel követése, kutatása
  • vállalatok közötti szállítási költségek áttekintése adótanácsadással
  • adóellenőrzés végrehajtása az adóhatóság által.
  • hozzájárulás az éves működési terv és üzleti tervezési ciklushoz

Követelmények

  • felsőfokú végzettség üzleti vagy pénzügyi területen
  • legalább 3 év tapasztalat adóügyi/könyveléssel kapcsolatos pozícióban
  • aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • adótörvények általános ismerete
  • könyvelési ismeretek a magyar előírásoknak megfelelően
  • tud priorizálni, és tartja a határidőket
  • analitikus gondolkodás
  • kiváló kommunikációs készségek - angol nyelven is
  • előnyt jelent az online NAV bevallásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképest bérezés
  • vonzó juttatási csomag (cafeteria, étkezési hozzájárulás, utazási támogatás)
  • kihívást jelentő, kreativitást igénylő munkakör
  • határozatlan időre szóló munkaviszony
  • modern technológia, jövőbe mutató fejlesztések

Cégnév: Randstad Hungary Kft.