Miskolc a te helyed
WTS Klient Kft.

Adótanácsadó

Rólunk

 A WTS Klient kultúráját és mindennapi munkánkat a csapatunk és gondolkodásunk egyedisége élteti. Munkatársainkon keresztül határozzuk meg magunkat, akik ismerik erősségeinket és szeretnek másképp gondolkodni, munkájuk során megvalósíthatják önmagukat, és mindig tovább akarnak fejlődni. A konstruktív együttműködés előfeltétele a megbízható és barátságos munkakörnyezet. Munkatársaink csapatjátékosok és individualisták egyszerre, így sikerül együtt mindig kiemelkedő teljesítményt elérniük.

Ezek lesznek a feladataid ebben a pozícióban:

  • Tanácsadói anyagok készítése: ügyfeleink változatos kérdésekkel keresnek meg minket | a jogszabályok értelmezése során várnak tőlünk érthető, rövid és praktikus válaszokat
  • Compliance feladatok: tanácsadási munkák mellett adóbevallásokat is készítünk, ebben a feladatkörben is számítunk a munkádra
  • Változatos munka: Nálunk nincs specializáció, minden adónemben kipróbálhatod magad
  • Nemzetközi környezet: Hálózatunknak köszönhetően nemzetközi adózási környezetben mozoghatsz, angol és német nyelven egyaránt
  • Csapatjátékos: Kezdő munkatársaink mentorálása, és szakmai fejlődésének elősegítése is feladataid közé tartozik majd

Amire szükséged lesz, hogy sikeres legyél ebben a pozícióban:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Adótanácsadói képesítés (vagy adótanácsadói képzésben való részvétel)
  • Pénzügyi (adózás, esetleg könyvelés) területen 3-4 éves szakmai tapasztalat
  • Gyakorlatban is használható, aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Önálló munkavégzés
  • Angol vagy német nyelvtudás

Mit kínálunk cserébe?

  • Fizetés: Ha jól dolgozol, akkor az anyagiakkal nem lesz gond. Egy szuper alapfizetésen felül, cafeteriát biztosítunk SZÉP kártyán. Az irodában rendszeresen tartunk gyümölcsnapot, ingyen kávé és tea korlátlan mennyiségben elérhető a koffein szerelmeseinek.
  • Fejlődés: A jelenlegi rohamosan fejlődő világban, számunkra fontos, hogy lépést tudjunk tartani, így kiemelt figyelmet fordítunk a munkatársaink képzésére és fejlesztésére.
  • Csapat: Itt egy összetartó és szuper csapat dolgozik, családias légkörben. Mi nem egy több ezer fős multi vagyunk, ahol csak a beléptetőkártyáról ismered fel a másikat. Együtt járunk hőlégballonozni a ligetbe, vagy koktél partyt tartunk a teraszon munka után.
  • Törődés: Fontos, hogy az apró dolgokra is figyeljünk. A bringásoknak bicikli tárolót biztosítunk. Támogatjuk, ha valaki sportolni szeretne. A Városligetben pedig, számtalan helyre 10% kedvezményt biztosítunk.
  • Rugalmasság: Pandémiától függetlenül biztosítjuk, hogy a munkaidőd 50%-át otthonról tudd tölteni home office-ban.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő
Cégnév: WTS Klient Kft.