Miskolc a te helyed

A BPiON Services az egyik legdinamikusabban fejlődő, új generációs könyvelési és bérszámfejtési szolgáltató a CEE régióban. Egyediek vagyunk a piacon, mivel az üzleti folyamatok adminisztrációját technológiai alapon közelítjük meg. A technológia mellett fontosak nálunk a személyes kapcsolatok mind az ügyfeleinkkel, mind a munkatársainkkal.

Légy részese Te is a BPiON sikersztorinak, csatlakozz hozzánk!

Adótanácsadó

Feladatok, amiket szeretnénk, ha elvégeznél:

  • Ügyfeleink számára adótanácsadási feladatok ellátása, írásban és szóban
  • Munkatársaink számára segítségnyújtás komplex adózási kérdésekben
  • Transzferár dokumentumok elkészítése
  • Adózással kapcsolatos ügyféligények megértése, javaslattétel a megoldásra
  • Meglévő ügyfelek számviteli-adózási átvilágítása, minőség ellenőrzési feladatok
  • Egyedi számviteli és adózási projektek végrehajtása a projekt csapat tagjaként
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Amit nyújtunk ezért cserébe:

  • Folyamatos szakmai fejlődés, oktatás
  • Hibrid munkavégzés, rugalmas munkarendben
  • Mentoring szemlélet, közösség fókuszú vállalati kultúra
  • Előre lépési lehetőség
  • Üzletágon belüli legújabb technológiai környezet
  • Sikeres és gyorsan növekvő vállalat

Amit szeretnénk, ha hoznál magaddal:

  • A személyiséged, a tehetséged, a szupererőd!
  • Legalább 2-3 év adózási tapasztalat
  • Többféle adónemben való jártasság
  • Ügyfélorientált mentalitás, problémamegoldó készség
  • Precizitás, pontosság, lelkiismeretesség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tudsz!

Cégnév: BPION Services Kft.