Kávékapszulák nemzetközi kereskedelmével foglalkozó osztrák partnerünk közelmúltban nyílt győri irodájába keresünk németül beszélő kollégát irodai feladatokra, adózási, kereskedelmi ismeretekkel a fókuszban.

Munkatársat keresünk

Adótanácsadó

pozícióba.

Miért érdemes jelentkezned?

  • Fejlődési lehetőség egy friss és növekvő projektben
  • Változatos feladatok és szakmai kihívások
  • Nemzetközi háttér
  • Kiemelkedő bérezés
  • Külső szakmai segítség és tanfolyamok szükség esetén

Mik lesznek az elvégzendő feladatok?

  • Adózással kapcsolatos kalkulációk, kimutatások készítése
  • Hatóságokkal történő kapcsolattartás
  • Ügyvezető számára elemzések készítése, tanácsadás
  • Nemzetközi áruforgalmi ügyletekkel kapcsolatos dokumentációk kezelése
  • A győri iroda adminisztratív támogatása

Elvárások:

  • Magabiztos, kommunikációképes német nyelvtudás
  • Releváns közgazdasági végzettség
  • Tapasztalat hazai adózás vagy nemzetközi kereskedelem, fuvarozás területén

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • MS Business vagy Navision program ismerete

Várom jelentkezését magyar és német nyelvű önéletrajz csatolásával!

Cégnév: ADECCO Kft.