Feladatok

  • Online számlanyilvántartó rendszerbe adatok- és dokumentumok betöltése
  • Adatok ellenőrzése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Szoftverfejlesztés támogatása (észrevételek, javaslatok)

Elvárások

  • Precizitás, pontosság
  • Terhelhetőség, határidők pontos betartására való képesség
  • Szorgalom
  • Önálló, igényes munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Jó kommunikációs készség és csapatmunkára való alkalmasság
  • Microsoft Office (Excel, Word) felhasználói szintű ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • Energia – és közműszámlák ismerete

Amit kínálunk

  • Home office lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Jó csapatszellem
  • Kiszámítható bérezés
  • Céges laptop
  • Teljes vagy részmunkaidő megállapodás szerint
Jelentkezni bérigény megjelölésével lehetséges a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Céginformáció

Az OLC System Kft. villamosenergia - és földgáz beszerzéssel és energia monitoring szolgáltatással foglalkozó cég

Kérjük, hogy a "Jelentkezem" gombra kattintás után csatolja fényképes önéletrajzát.
Cégnév: OLC System Kft.