Prohuman állás

Feladatok:

  • BIONYOM termelői nyomon követési dokumentumok adatainak berögzítése és a termelői BIONYOM nyomon követései dokumentumok kiállítása és mentése az ISCC mapparendszerbe a mentési és archiválásai szabályok szerint
  • Belső kapcsolattartás ISCC ügyekben az érintett szervezeti egységekkel és az ISCC koordinátorral
  • ISCC businesss confirmation adatok rögzítése az ISCC partnertörzsekbe
  • ISCC beszerzési szerződés adatok rögzítése az ISCC partnertörzsekbe
  • ISCC-hez kapcsolódó SAP adatok keresése, lekérdezése, ellenőrzése az SAP használatával
  • Az ISCC termelői nyilvántartás vezetése
  • Az ISCC beszállító termelők termelői által szolgáltatott adatok, terület adattábla és a kiállított ISCC termelői nyilatkozatok tartalmi és formai átvizsgálása, ellenőrzése, jóváhagyása és az ezzel kapcsolatos egyeztetések a beszállítóval, a területi képviselőkkel, a szerződéskötővel. A jóváhagyott adatok berögzítése az ISCC partnertörzsekbe

Elvárások:

  • Excel haladó felhasználói ismeret
  • SAP haladó felhasználó szintű ismerete
  • Word, Outlook haladó felhasználói szintű ismerete
  • Határozott idejű szerződés (6 hónap) vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Multinacionális környezet
  • Támogató csapat
Cégnév: Prohuman Kft.
Jelentkezés online: job81121.ap@prohumanallas.hu