A SimHouse a legmodernebb technológiák alkalmazásával különböző területekre szánt professzionális szimulátorok építésével és értékesítésével foglalkozik. Az elmúlt években szimulátoraik eredményes segítséget nyújtottak vezetéstechnikai tréningek során, teherautó- és kamionsofőrök képzésében és a pilóták felkészítésében. Ezen kívül termékeik kiváló szórakozási lehetőséget is biztosítanak az ügyfeleik számára.

Feladatok:

  • Rendezvényekhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Menedzsment támogatása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos tanulói vagy hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Pontos és megbízható munkavégzés

Munkaidő

  • Heti 20-30 óra vállalása
  • Rugalmas beosztásban

Amit kínálunk

  • Bruttó 1800 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Modern, barátságos környezet
  • Támogató csapat

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, amelyet a lenti űrlap kitöltésével és pdf formátumú önéletrajz feltöltésével tehetsz meg.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet
Jelentkezés online: barczikay.reka@minddiak.hu