Feladatok

  • Erdészet adminisztratív tevékenységének irányítása, ellenőrzése
  • Könyvviteli feladatok ellátása és irányítása
  • Adózással kapcsolatos feladatok teljes körű intézése
  • Adó- és pénzügyi hatályos jogszabályok, belső szabályzatok nyomon követése, gyakorlati alkalmazása
  • Gazdasági elemzések készítése

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú iskolai végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • 5 éves könyvelés területén eltöltött gyakorlat
  • Magas fokú számítógépes felhasználói ismeret
  • Megbízhatóság, jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Minőségi munkavégzési szemlélet, precizitás
  • 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent

  • 5 évnél hosszabb szakmai gyakorlat
  • Vezetői gyakorlat
  • „B” típusú jogosítvány

Amit kínálunk

  • Bérezés megegyezés szerint
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Önképzési lehetőség

Céginformáció

A NYÍRERDŐ Nyírségi Erdészeti Zrt. adminisztratív vezető munkatársat keres Gúthi Erdészetére. A munkavégzés helye: NYÍRERDŐ Zrt. Guthi Erdészet (4254 Nyíradony-Guthpuszta). Társaságunk Magyarország észak-keleti részén, Szabolcs-Szatmár-Bereg és Hajdú-Bihar vármegye területén mintegy 60 ezer hektár állami tulajdonú erdőterületet kezel. Legfontosabb tevékenységünk a hagyományos erdőgazdálkodás: az erdőtelepítés és erdőfelújítás, az erdészeti szaporítóanyag termelés és értékesítés, a fafeldolgozás, valamint az ebből származó termékek értékesítése.

A pályázatot szakmai önéletrajzzal együtt 2024. június 18-ig kérjük „Pályázat-GUTH” megjelöléssel e-mailen vagy  a következő postacímre: 4400 Nyíregyháza, Kótaji út 29.

Cégnév: NYÍRERDŐ Zrt.