Feladatok

  • az irodában folyó ügyviteli folyamatok szervezése, irányítása, ellenőrzése;
  • az irodai körülmények között zajló adminisztrációs feladatokat (pl. adatrögzítés és -nyilvántartás, dokumentumkészítés és -szerkesztés, dokumentumok kezelése, irodai és kommunikációs eszközök kezelése) ellátása;
  • a szervezeti, ügyviteli, adat- és dokumentumkezelési szabályok, egyéb utasítások betartása és betartatása;
  • az irodában folyó kommunikációs kapcsolatok irányítása, szervezése, ellenőrzése;
  • adatszolgáltatás, foglalkoztatottakhoz kapcsolódó információ nyújtás heti rendszerességgel bérelszámolónak
  • a termelés adminisztratív támogatása
  • számlák érkeztetése, kiállítása

Elvárások

- felsőfokú végzettség
- legalább 1 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- MS Office ismerete
- precíz, önálló munkavégzés
- ápolt, igényes megjelenés

Előnyt jelent

- könyvelői ismeretek
- jogosítvány, saját gépjármű
- idegen nyelvtudás

Amit kínálunk

- igényes munkakörülmények
- két éves, határozott idejű munkaviszony
- fiatalos csapat

Céginformáció

A Szekszárdi borvidéken 2000 óta tevékenykedő, magyar tulajdonú, családi borászat.
Modern körülmények között készíti vörös és rozé borait.

Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.

Cégnév: SZELESHÁT BORÁSZAT Kft.