Feladatok

  • napi ügyfélkapcsolati és értékesítési feladatok elvégzése
  • a CRM rendszerben rögzített emlékeztető feladatok és hívások koordinálása
  • az árajánlatok kalkulációjához kapcsolódó nélkülözhetetlen információk gyűjtése az ügyféltől
  • szoros együttműködés az operatív területekkel a kimenő ajánlatok eredményességéről
  • tenderes, díjtáblás, raktározási megbízásokkal kapcsolatos koordináció és napi egyeztetés a TS operatív területeivel és az ügyféllel egyaránt
  • szolgáltatás-kiterjesztés a meglévő ügyfeleknél
  • értékesítési online és személyes tárgyalások megszervezése, azokon való részvétel
  • az ügyfeleihez kapcsolódó szerződések korrektúrázása, menedzselése
  • az értékesítési tevékenységet támogató előadás anyagok, prezentációk elkészítése, fejlesztése, szerkesztése
  • operatív megbeszélések koordinálása, tárgyalási riportok elkészítése és nyomonkövetése
  • adatgyűjtés versenytársakról (piaci infók, konkurencia, benchmarking)
  • részvétel az ügyfél elégedettségi folyamatokban

Elvárások

  • egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • legalább 5 éves releváns logisztikai és értékesítési vagy ügyfélkapcsolati tapasztalatod van
  • angol nyelv felsőfokú ismerete

Amit kínálunk

  • megbízható, stabil cégcsoporti háttér
  • home office lehetőség
  • Védőháló egészségbiztosítás
  • telefonos jogi, pénzügyi és lelki tanácsadás családtagok részére is
  • munkába járás támogatás
  • cafeteria juttatás
  • teljesítmény alapú éves bónusz
  • dolgozói kedvezmény programok
  • modern irodai környezet
  • laptop, mobiltelefon
  • házon belüli tréningek
  • dolgozói lojalitás program

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A közel 800 fős Trans-Sped Csoport 1990 óta van jelen a logisztikai piacon komplex megoldásokat kínálva partnerei számára. Ahhoz, hogy az általunk nyújtott kiváló minőségi szolgáltatást folyamatosan fenntarthassuk, olyan munkakörnyezetet igyekszünk teremteni kollégáink számára, ahol örömmel végzik a munkájukat és hosszútávú karrierlehetőségekben tudnak gondolkozni.
Számunkra rendkívül fontos a családias hangulat megőrzése, a rugalmasság, valamint a kollégák képzése, hiszen tudjuk, hogy ezek elengedhetetlen feltételei annak, hogy munkatársaink jól érezzék magukat velünk.
Cégnév: Trans-Sped-Papirusz Kft.