Viapan Group

Account manager

Milyen feladatok várnak?

Csatlakozz és légy részese egy dinamikusan fejlődő csapatnak! Partnerünk világ egyik vezető fenntartható szolgáltatásokat nyújtó vállalata mosdó-higiéniai megoldások, szennyfogó szőnyegek és munkaruházat terén. Maga a márka egyesíti a német precizitást, az innovációt és a textilipari szakértelmet. Most lehetőséget kínálunk arra, hogy új kihívásokkal gazdagítsd szakmai portfóliódat és csatlakozz egy olyan csapathoz, ahol az együttműködés és a fejlődés a kulcs.

Feladatkörök:

  • Új ügyfelek akvirálása
  • A partner szolgáltatásának, illetve termékeinek értékesítése
  • Szolgáltatási szerződések megkötése, rögzítése és adminisztrációja
  • Látogatások eredményeinek rögzítése CRM (Salesforce) rendszerben
  • Területhez tartozó ügyfelek igényeinek folyamatos nyomonkövetése, szerződések módosítása a változó kereslet szerint

Mit ajánlunk:

·       A partnerünk fejlődési lehetőséget kínál egy dinamikus és stabil szervezetben. Náluk a csapatmunka, a szolgáltatásorientáltság és az emberi kapcsolatok az irányító erő. Hosszútávú karrierlehetőséget kínálunk, motiváló juttatási csomaggal (fix+teljesítmény alapú bérrel), kiváló nemzetközi kollégákkal és rengeteg új lehetőséggel.

Jelentkezz, ha rendelkezel az alábbiakkal!

Elvárások:

  • MS Office programok ismerete
  • Kimagasló önszervező képesség, nagyfokú önállóság, adminisztrációs precizitás
  • Kommunikációs készségek és képességek, amelyek lehetővé teszik a hatékony csapatmunkát
  • B kategóriás jogosítvány
  • Képes kereskedelmi prezentációk bemutatására és az ügyfelek igényeinek felismerésére távoli csatornákon is (telefon, e-mail, Teams/Zoom, stb.)

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Angol nyelvtudás.

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Key Account Manager
    Cégnév: Viapan Group