A GfK Hungária Kft, Magyarország egyik vezető piackutató cége keres

Account Manager

munkatársat budapesti csapatába.

A GfK a fogyasztói cikkek piacán jelen lévő gyártóknak és kereskedőknek nyújt piaci insightokat, ezzel támogatva őket abban, hogy lássák a tényleges piaci mozgásokat és segítsék őket a jövő tervezésében.

Olyan munkatársat keresünk, aki szeret adatokkal dolgozni és a belőlük származó információkat a gyártók és kereskedők számára interpretálja velük együtt gondolkodva értelmezi azokat, ezzel is támogatva őket üzleti döntéseik előkészítésében. (Főbb területek: tartós fogyasztási cikkek, például gyerekjátékok, barkács termékek).

Főbb feladatok:

  • GfK szolgáltatásainak képviselete, értékesítése gyártók és kereskedők körében
  • Üzleti problémák és lehetőségek feltérképezése, javaslattétel annak megoldására
  • Projektmanagement: a hozzá tartozó ügyfelek és termékkörök esetén, amely magában foglalja az adatbázisok végső ellenőrzését, az adatok ellenőrzését is minden egyes riportálási időszak lezárása után.
  • Az adatokból származó következtetések prezentálása az ügyfelek és kereskedők felé
  • A GfK csoporton belül a szektorához tartozó feladatok ellátása
  • A GfK egyéb szolgáltatásainak népszerűsítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 év ügyfélkapcsolati vagy piackutatásban szerzett tapasztalat
  • Tárgyaló képes angol nyelvtudás
  • Készség szintű MS Office ismeretek (Power Point, Excel, Word);
  • Precíz, munkájára igényes, jó kommunikációs képességekkel rendelkező
  • Képes tartani a határidőket
  • Analitikus gondolkodás és jó probléma megoldó képesség

Amit extrán nyújtunk:

  • Béren kívüli juttatások, egészségbiztosítás
  • Segítőkész, dinamikus csapat
  • Belvárosi iroda (VII. ker. Wesselényi utca), hybrid munkavégzési lehetőséggel
  • Képzések

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Projektmenedzser
Cégnév: GFK Hungária Kft.