2 műszakos operátor munka Nagykanizsán!

  • Összeszerelői feladatok ellátása
  • Villanymotor tekercselés
  • Vizuális ellenőrzés
  • Kézi anyagmozgatás

Elvárások / Requirements

  • Befejezett általános iskolai tanulmányok
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Jó kézügyesség
  • Monotóniatűrés

Amit nyújtunk / Benefits

  • Alapbér+ műszakpótlék
  • Első hónaptól cafeteria
  • Jelenléti és gyári hatékonyság bónusz
  • Ingyenes céges buszjárat a buszállomástól műszakokhoz igazítva a gyár kapujáig
  • Tiszta, kulturált, modern gyári környezet

a0tbI000000ZmbQQAS

Cégnév: Trenkwalder Kft
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Operátor Pest megye

könnyen megtanulható ülő-, vagy állómunka kábelek, kisebb méretű alkatrészek összeszerelése, tesztelése, csomagolása gyártási dokumentáció vezetése ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Operátor Somogy megye

Robotok és gépek kezelése Termékek gyártása meghatározott szabványok szerint Gyártási dokumentáció vezetése Minőség-ellenőrzés Kézi és gépi tekercselés ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE