​Csak nappal szeretnél dolgozni 2 műszakban és a túlóráról is saját magad döntenél?
Akkor jó helyen jársz , mert most nem kell éjszakáznod!
Egy hosszú távú operátori munkalehetőséget kínálunk Nagykanizsán egy folyamatosan fejlődő nemzetközi gyártócégnél!

Feladatok

• A cég termékeinek megmunkálása, gépek alapanyaggal való ellátása.
• Munka területed rendben, és tisztán tartása.

Elvárások

• Befejezett 8 általános iskolai végzettség.
• Jó kézügyesség, pontosság, precizitás.
• Jó fizikum.

Mit ajánlunk

• 2 műszakos munkalehetőség.
• Alapbér + jelenléti bónusz
• Túlóra lehetősége
• Gyors munkába állási lehetőség
• Nagykanizsa környékéről bejárók részére bejárási támogatás.
• Hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi hátterű megbízható vállalatnál.

Egyéb info

​Ha betanított munkát keresel, itt a régóta várt lehetőség, küldd el önéletrajzod az [email protected] e-mail címre.

Referenciaszám: NKIV052301 2024.07.1
Cégnév: AIDe-Hungary Kft.