Portás állások

- 12 állás - összegyűjtöttük a nagy állásoldalak összes találatát
mai
mai

Álmai állásához magabiztos nyelvtudásra van szükség? A siker garantált, ha itt tanul nyelvet. Megnézem »

  Keresett pozíciók
Portás
HOL?
  Távolság:
km-en belül

KULCSSZAVAK (tartalmazza)
Új keresés

A portás az a személy, aki felügyeli egy intézmény, hivatal be-, és kimenő forgalmát és általában ő felügyelete alatt vannak az épület szobáinak kulcsai is. Portásoknak szóló állásokból több is található az Állásportál.hu-n. A portás sok iparágban és szektorban szükséges, hiszen az adott cégek épületeinek megfigyelése kulcsfontosságú.

Portás feladatai:
- biztonsági előírások betartásának folyamatos figyelemmel kísérése
- személyek vagy gépjárművek ki-, és beléptetés
- kamerarendszer megfigyelése, ellenőrzése
- vitás esetek, események tisztázása
- kijelölt terület megfigyelése, felügyelete
- áruforgalom rögzítése, mérlegelés

Elvárások
A portás állások betöltéséhez általában elvárás a középfokú végzettség és korábbi szakmai tapasztalat. Számítógépes ismeretek (MS Office), adminisztráció végzéséhez. Általános elvárás az erkölcsi bizonyítvány megléte. Az is nagyon fontos, hogy határozottan tudjon fellépni a portás állást betöltő személy, hiszen neki kell lennie a problémamegoldónak különböző konfliktusokban. Precíz munkavégzés is elvárt.

Munkarend
A portás állás teljesítéséhez általában több műszakos, két műszakos munkavégzés szüksgées.

Juttatások
Általában ajánlanak fejlődési és tanulási lehetőséget a munkavállalónak.