Vagyonőr állások

- 55 állás - összegyűjtöttük a nagy állásoldalak összes találatát
mai
mai

Álmai állásához magabiztos nyelvtudásra van szükség? A siker garantált, ha itt tanul nyelvet. Megnézem »

  Keresett pozíciók
Vagyonőr
HOL?
  Távolság:
km-en belül

KULCSSZAVAK (tartalmazza)
Új keresés

A személy- és vagyonőr az a személy, aki bankok, egy bizonyos cég, üzletek vagy hivatalok és az ott tartózkodó személyek védelmével foglalkozik. A vagyonőri feladatok közé tartozik az is, hogy jól fel tudjon lépni a veszélyt jelentő személyek ellen.

Feladatok
csomagátvizsgálás, ki- és beléptetés
kijelölt terület, létesítmény őrzése és védelme
beérkező szállítmányok őrzése és kísérése
pénz- és értékszállítások végrehajtása
személyek testi épségének biztosítása
személy- és vagyonvédelem
a területen tartózkodó személyek épségére vagy személyi szabadságára irányuló veszélyek elhárítása

Elvárások
A vagyonőr munkák betöltésének szigorú szabályai vannak. Fontos elvárás a büntetlen előélet, alapfokú iskolai végzettség és a cselekvőképesség. Ezek mellett elvárás lehet az is, hogy B vagy C típusú jogosítványa legyen a jelentkezőnek. A határozott fellépés és a fizikai erőnlét is fontos, illetve a magas szintű problémamegoldó képesség. Fontos, hogy a vagyonőr észrevegye a kialakuló veszélyhelyzetet, illetve a veszélyeztető személy elfogása és a hatóságokkal való együttműködés. A vagyonőr munkák végzéséhez fontos a pontosság, a gyorsaság, a higgadtság, az önuralom és a terhelhetőség. A munkaadó vagyonőr vizsgát is elvárhat. Cégtől függően elvárás lehet az idegen nyelv ismerete is.

Juttatások
Az alapbér mellett a munkaadó esetenként hozzájárul a munkavállaló útiköltséghez (tömegközlekedési bérletek, stb.). Napi étkezést és szakmai tréningeket is szolgáltathat a munkaadó a személy- és vagyonőröknek. Ezek mellett gyakran jár balesetbiztosítás a bér mellett, esetleges fejlődési lehetőségekkel kiegészítve. A vagyonőröknek ezek mellett, a cég adja a ruházatot is.