MVM Mátra Energia Zrt.
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Vízlágyító-sótalanító kezelő

Feladatok

  • Az erőmű vízelőkészítő üzemének üzemeltetése
  • A lejátszódó folyamatok nyomon követése
  • Vízvizsgálatok elvégzése
  • A beérkező vegyszerek lefejtése, átfejtése
  • Vízrendszerek kémiai kezelésénél szükséges vegyszerek adagolása
  • Vízkivételi művek ellenőrzése

Amit kérünk

  • Érettségi
  • Folyamatos munkarend vállalása
  • Pontosság, precizitás

Előnyt jelent

  • Excel, Word, Outlook felhasználói szintű ismerete
  • Vegyész, vegyipari gépész, gépész végzettség, érettségi
  • B kategóriás vezetői engedély

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • Megbízható, stabil vállalati háttér
  • Azonnali kezdés, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem, 60%-kal növelt fix műszakpótlékkal
  • Széleskörű juttatási csomag (cafeteria, 13. havi fizetés, utazási hozzájárulás, áramdíj kedvezmény, üdülési támogatás, önkéntes nyugdíjpénztári/egészségpénztári hozzájárulás, élet – és balesetbiztosítás, preventív szűrővizsgálatok)
  • Szabadidős programok, sportolási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
Cégnév: MVM Mátra Energia Zrt.
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Operátor Pest megye

OperátorIsaszeg Mi a feladat? Késztermékek ellenőrzése Csomagolás Munkához kapcsolódó adminisztráció vezetése Előny: Hasonló munkakörben szerzett ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Betanított operátor Zala megye

Elektronikai termékek összeszerelése Elvárások / Requirements alapfokú monotóniatűrés több műszakos munkarend vállalása hasonló területen szerzett ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Betanított operátor Zala megye

Elektronikai termékek összeszerelése Elvárások / Requirements Min. 8 általános iskolai végzettség Monotóniatűrés Előny a hasonló területen szerzett ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE