Feladatok

  • A létesítmény épületeiben víz-, fűtés-, szennyvíz-hálózat, valamint szerelvényeinek, karbantartása, hibaelhárítása.
  • Munkarend: hétfőtől péntekig napi 8 óra

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Csapatmunkában való együttműködés
  • Min. 3 év szakmai tapasztalat
  • Pontosság, precizitás, rugalmasság, megbízhatóság
  • Elemző és problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Láng-, és ívhegesztői gyakorlat

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidő – heti 40 óra
  • Stabil vállalati környezet
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Munkavégzés helye: Bp. VIII. kerület (Stadionok metróállomás közelében)

Céginformáció

Víz-, fűtésszerelő karbantartó munkavállalót keres Budapest Kerepesi úti munkavégzési helyre a Stadionok metróállomás közelében.

A beérkező önéletrajzokat, bérigény megjelöléssel várjuk.

Cégnév: Mega-Logistic Zrt.