Feladatok

  • vállalat biztonságos energiaellátásának biztosítása
  • minden nemű karbantartási, villanyszerelési munkák elvégzése
  • teljes körű feladatok ellátása (gyenge vagy erős áramú)
  • karbantartó csapat segítése villamossági feladatokban

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • gyors helyzetfelismerés
  • logikus gondolkodás
  • precizitás
  • csapatszellem

Előnyt jelent

  • tervezhető munkarend ( 12 órás )
  • kis létszámú családias légkörű, fiatalos csapat

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • munkába járás támogatás, utazási költségtérítés

Céginformáció

  • Hosszútávú, fejlődést tervező vállalat stabil, biztos háttérrel.

Fényképes önéletrajz, bérigény megjelölésével.

Cégnév: Drenik Hungary Kft.