Feladatok

Vevőtanácsadás és eladás | Kasszatevékenység | Árukezelés és prezentáció | Vállalati mutatók figyelése | Az üzletmenet megfelelő működésének biztosítása | Adminisztratív feladatok - BackOffice

Elvárások

Kereskedelmi végzettség és megfelelő tapasztalat a textil-kiskereskedelemben | Barátságos, megnyerő modor és lelkesedés | Vevőközpontúság | Tervezési és szervezési beállítottság | Rugalmasság | Motiválni és lelkesedni tudó személyiség | Érzék a divat iránt, azonosulás a New Yorker trendjével

Amit kínálunk

  • stabil nemzetközi háttér
  • dinamikus, változatos munka
  • fejlődési, előrelépési lehetőség

Céginformáció

  • A New Yorker, mint sikeres Young Fashion cég, világszerte 48 országban több, mint 1200 üzlettel rendelkezik, és folyamatosan növekszik. 18.000 munkavállalóval modern körülmények között dolgozunk, nagy hangsúlyt fektetve a barátságos munkahelyi légkör megteremtésére. Divat iránti szenvedélyünkkel, spontaneitásunkkal és gyorsaságunkkal elértük, hogy 40 éve a divatvilág biztos résztvevői vagyunk.

Kérjük, csatolja fényképes önéletrajzát!
Cégnév: New Yorker Hungary Kft.