Feladatok

  • Fagyasztott termékek mozgóbolti értékesítése

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Kereskedelmi, eladói tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Előny Nagybajom 30 km-es vonzáskörzetében élő

Amit kínálunk

  • kialakult, biztos vevőkör
  • fix napi túraútvonalak
  • egy közismert cég biztos háttere
  • versenyképes jövedelem
  • önálló munkavégzés
  • hosszútávú partneri kapcsolat lehetősége
  • extra jövedelem lehetősége

Céginformáció

Family Frost Kft. piacvezetőként 1992 óta végzi Magyarországon jégkrém és mirelit termékek mozgóbolti értékesítését. Célunk, hogy megtaláljuk azokat a leendő eladókat, akik munkájukkal hozzájárulnak eredményes működésünkhöz, újabb sikereket elérve szolgáltatásunk területén.
Cégünk vállalkozó partneri formában keres Eladót értékesítési feladatok ellátására elsősorban Nagybajom és környékéről.

Cégnév: Family Frost Kft.