Vállalkozási előkészítő mérnök

Job-ID: req61145

A STRABAG-nál világszerte 2.400 telephelyen mintegy 86.000 ember építi a modern jövőt. Ennek során nem csak projektjeinket, hanem minden egyes munkatársunkat egyediség és egyéni erősségek tüntetik ki. Legyen szó magas- és mérnöki építésről, út- és mélyépítésről, híd- és alagútépítésről, projekttervezésről, építőanyag-gyártásról vagy épületmenedzsmentről – mi tovább gondoljuk az építést, hogy Európa leginnovatívabb és legfenntarthatóbb építéstechnológiai konszernje lehessünk. Az esélyegyenlőség, a diverzitás és az elfogadás szerves része mindannak, amik vállalatként vagyunk, és ahogyan dolgozunk. A kitűzött célokat együtt, partnerként valósítjuk meg, és az új feladatokkal együtt növekszünk. Együtt nagy dolgokat hozunk létre.
Építsd velünk a jövőt!

Feladatok:

Magasépítési szerkezetépítő csapatunkba budapesti munkavégzéssel keresünk egy, a folyamatos tanulás és szakmai fejlődés iránt elhivatott VÁLLALKOZÁSI ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK munkatársat.Feladata a szerkezetépítési munkák vállalkozási szakaszában szükséges ajánlati kalkuláció elkészítése, dokumentáció feldolgozása, ellenőrzése, szükség esetén kiegészítő információk és tájékoztatások bekérése, szakági és konszern egységek bevonása, koordinálása, alvállalkozói, beszállítói árajánlatok bekérése, feldolgozása. Legyen pályakezdő vagy tapasztalt szakember, várjuk jelentkezését!

  • a szerkezetépítési munkák elnyeréséhez szükséges pályázatok elkészítésében történő közreműködés,
  • pályázati dokumentáció feldolgozása, ellenőrzése, szükség esetén ajánlatkérőtől kiegészítő információk és tájékoztatások bekérése,
  • szakági és konszern egységek bevonása, koordinálása,
  • alvállalkozói, beszállítói árajánlatok bekérése, kiértékelése,
  • kockázatok és lehetőségek feltárásában, értékelésében, döntés-előkészítésében való részvétel,
  • ajánlati kalkuláció összeállítása,
  • pályázati dokumentáció összeállítása,
  • vállalkozói kör feltérképezése, nyilvántartása,
  • benchmarking (folyamatelemzés), utókalkuláció feldolgozása.

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség (építőmérnök/építészmérnök),
  • előkészítői tevékenység iránti érdeklődés,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office),
  • elemző és áttekintő képesség,
  • csapatorientáltság,
  • precíz munkavégzés,

Szívesen fogadjuk olyan végzős egyetemi hallgatók jelentkezését is, akik utolsó féléves tanulmányaik mellett szívesen szereznének releváns szakmai tapasztalatot nagyvállalati környezetben!

Előny:

  • német és/vagy angol nyelvtudás,
  • előkészítői tevékenységben szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye:

  • 1117 Budapest, Gábor Dénes utca 2. (Infopark D épület), HU

Amit kínálunk:

  • Széleskörű képzési lehetőségek
  • Változatos karrierlehetőségek, szakmai fejlődés
  • Parkoló
  • Tisztességes és piacképes fizetés
  • Modern eszközökkel felszerelt kávé- és teakonyha
  • Egészségprogramok
  • Céges rendezvények, programok
  • Jó megközelíthetőség

Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. A nagyvállalati biztos háttér és fejlődési lehetőségek mellett a cégünkre jellemző nyitott és barátságos szervezeti kultúra kombinációjával fog találkozni.