Feladatok

Feladatok:
  • Tervdokumentációk mennyiségi és műszaki felülvizsgálata;
  • Alvállalkozói, beszállítói árajánlatok bekérése, ajánlatok összehasonlítása, értékelése;
  • Kimenő ajánlatok összeállítása;
  • Beérkező ajánlatok egységár elemzése.
  • Előversenyeztetés, az ajánlatok bekérése és kiértékelése.
  • Alternatív megoldások és szállítók keresése, piaci ismeret megszerzése
  • Ártükrök készítése és döntés előkészítésben való részvétel
  • Beszerzési ütemtervek naprakészen tartása
  • Ártárgyalásokon való aktív közreműködés
  • Költségek nyomon követése, fedezetszámítási elemzések készítése
  • Garanciális munkák koordinálása

Elvárások

  • Középfokú  vagy felsőfokú műszaki végzettség.
  • Építőiparban szerzett legalább 5 éves tapasztalat !!!!!
  • Önálló, megbízható munkavégzési képesség, analitikus gondolkodásmód, projekt szemlélet
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Office);
  • Jártasság az előkészítési feladatokban közepes és nagyobb méretű projektek esetében;
  • AutoCad, ArchiCad, TERC programok ismerete előnyt jelent;
  • Szakmai igényesség, korrektség
  • Megfelelő csapatjátékos

Előnyt jelent

         Építőiparban szerzett legalább 5 éves tapasztalat !!!!!

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatalos, összetartó csapat
  • Műszakilag komplex, kihívásokkal teli projektekben való részvétel
  • Azonnali munkába állás

Céginformáció

A TREND Építő Zrt. már több mint másfél évtizede működik sikeresen az építőipari piacon. Eredményeinket olyan jelentős munkák átadásának köszönhetjük, amelyeket jó minőségben, igényesen és műszaki szempontok szerint, színvonalasan valósítottunk meg, és ezzel letettük névjegyünket, meghatároztunk pozíciónkat az építőiparon belül.

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, jelentkezzen önéletrajz küldésével!

Cégnév: TREND Építő Zártkörűen Működő Részvénytársaság