Magyarország egyik legnagyobb ingatlanfejlesztői cégcsoportjaként, új épületeket álmodunk és valósítunk meg. Kereskedelmi és logisztikai ingatlanok, valamint lakó- és irodaépületek fejlesztésében és kivitelezésében egyaránt tapasztaltak vagyunk. Fontos számunkra a magasszintű minőség, a professzionális hozzáállás és az emberközeli szemlélet.

Mérnöki csapatunkba keressük az új kollégánkat

Előkészítő mérnök

pozícióba, új és meglévő lakóprojektek kivitelezéséhez.

Mire számíthatsz nálunk:

  • Komplex juttatási csomagot biztosítunk a kollégáink számára - az alapjövedelmen felül cafetériával, és további bónuszokkal ismerjük el a munkádat
  • Stabil vállalati háttérre, hosszútávú tervekre- folyamatban lévő projektjeink mellett, több projekt fejlesztése és indítása is szerepel a jövőbeli terveink között
  • A cég tulajdonosa, területeink vezetői aktívan részt vesznek a mindennapjainkban – feladataid során számíthatsz a Vállakozási Igazgatótámogatására
  • Családias hangulatú, összetartó csapattal várunk, amelyet közös programokkal is erősítünk - melyet közös programokkal is erősítünk, téli-nyári csapatépítőkkel, év végi karácsonyi bulival

Mi lesz a feladatod, ha csatlakozol a csapatunkhoz:

  • Alvállalkozói ajánlatok bekérése, költségvetések ártükrök készítése, tervezői költségvetések ellenőrzése,
  • Kapcsolattartás a partnerekkel (megrendelőkkel, beszállítókkal, alvállalkozóinkkal, szakhatóságokkal)
  • Műszaki alternatívák és észrevételek kidolgozása
  • Ártárgyalásokon, műszaki egyeztetéseken való aktív részvétel
  • Lehetőséged lesz a helyszíni munkálatok követésére, ellenőrzésére
  • Havi elszámolásokban való aktív részvétel, teljesítésigazolások összeállítása
  • Költségvetés követése, aktualizálása

  • Műszaki végzettséged van (építész /építő)
  • Szereztél már 4-5 év tapasztalatot előkészítőként, és a jövőben is szeretnéd, a szakmai tudásodat elmélyíteni ezen a területen
  • Rád bízott feladatokat pontosan és precízen látod el
  • Magabiztosan kezeled az irodai és szakmai programokat, felhasználói szinten ismered az ArchiCad-et
  • Könnyen megtalálod a közöshangot a kollégákkal, partnerekkel
  • Kiváló problémamegoldó és szervezőkészség jellemezz

Cégnév: Biggeorge Property Zrt.