Feladatok

  • Kapcsolattartás az ügyfél szakembereivel, egyeztető megbeszélések szervezése, bonyolítása, szakmai tanácsadás
  • Igényfelmérés: igény- és követelményspecifikációk készítése
  • A megfogalmazott igények és a projekt kereteinek összehangolása
  • A követelmények kommunikációja az IT fejlesztőcsapat felé, folyamatos, kétirányú kommunikáció az ügyfél és a fejlesztő csapat között
  • Üzleti/felhasználói dokumentáció és egyéb szakmai dokumentációk elkészítése

Elvárások

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Műszaki/informatikai tárgyú szakirányú felsőfokú végzettséggel
  • Java-s illetve web-es technológiai rálátással
  • IT specifikációs- és tervezőeszközök, módszerek ismeretével
  • Szoftverfejlesztési metodológiák ismeretével
  • Legalább 3 éves gyakorlat hasonló pozícióban
  • Angol nyelvtudással
  • Kiváló elemző- és dokumentációs képességgel
  • Megoldás-centrikus szemlélet, kiváló problémamegoldó képességgel
  • Precizitás, teljességre törekvéssel
  • Ügyfél orientáltsággal
  • Jó kommunikációs készséggel

Előnyt jelent

  • Államigazgatásban vagy államigazgatási/pénzügyi ügyfelekkel szerzett tapasztalat
  • UML alapú modellezésben jártasság

Amit kínálunk

  • Csatlakozás egy olyan elemzői közösséghez, amelynek a munkáját megbecsülik és folyamatosan dolgozik az egyéni és közös szakmai fejlődésen
  • Társadalmilag hasznos projektek
  • Támogató vállalti kultúra, ami gondoskodik a személyre szabott karrierútról
  • Mentoring rendszer
  • Napi 7,5 óra elvárt munkaidő
  • Kötetlen a munkaidő és a munkavégzés helyében is rugalmasak vagyunk
  • Cég által biztosított rendszeres sportolási lehetőségek
  • Évente több csapatépítő rendezvény
  • Céges, családtagokra is kiterjeszthető egészségbiztosítás.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

A Tigra Kft. több mint 25 év szakmai tapasztalattal, több mint 300 főállású munkavállalóval, évi 15 milliárd HUF forgalommal a magyar ICT szektor egyik meghatározó szereplője. Ha szeretnél egy elismert, innovatív és nyitott, fiatalos csapatnak részese lenni, szeretnél tovább fejlődni, akkor csatlakozz hozzánk
Üzleti elemző munkakörbe

Ha ajánlatunk elnyerte tetszésedet és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére, küldd el fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat a 'Jelentkezem' gombra kattintva.

Cégnév: Tigra Kft.