Feladatok

  • woMBat csapat támogatása
  • közvetlen kapcsolat a vég felhasználókkal és IT csapattal
  • hibajavítási dokumentációk készítése
  • tesztesetek meghatározása és végrehajtása
  • kisebb projektekben való részvétel

Elvárások

  • folyamatban lévő nappali tagozatos felsőfokú tanulmányok
  • informatikai irányzatú tanulmányok
  • folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • kreativitás
  • proaktív gondolkodásmód
  • ügyfélközpontúság
  • ismerettség szoftvertervezésben

Amit kínálunk

  • home office lehetőség
  • bér br 2000 ft/óra

A Jelentkezem gombra kattintva kérlek küldd el az elérhetőségeidet, és csatold a fényképes önéletrajzod! Kérlek csak akkor jelentkezz, ha nappali tagozatos diák vagy! :)

Cégnév: PannonDiák Iskolaszövetkezet