Feladatok

    • automata-, félautomata egyedi gépek, berendezések kezelése, felügyelete, kiszolgálása
    • teljes szűrőelem gyártás, összeszerelés, tesztelés
    • csomagolásban, kiszállításban való részvétel
    • gyártásközi anyag-, termékmozgatás
    • termelési adatok rögzítése a termelésirányító rendszereben

Elvárások

        • közép fokú végzettség, lehetőleg gépipari vagy faipari
        • precíz, pontos, igényes munkavégzés,
        •  3 műszakos 5+2 - s munkarend vállalás
        • szakmai tapasztalat nem szükséges

Előnyt jelent

  • műszaki szemléletmód előny
  • targoncás jogosítvány előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés + műszakpótlék
  • Családias, motiváló légkör

Céginformáció

Székesfehérváron piacvezető víz tisztító szűrő termékeket gyártó cégünkhöz azonnali munkakezdéssel keresünk jó műszaki érzékkel rendelkező férfi kollégákat az újonnan elkészülő gyártósorunkhoz.

Fényképes önéletrajzzal
Cégnév: Supratec Membrane Kft.