Amit kínálnak neked:

  • Magyar tulajdonú cégünknél stabil, hosszútávú munkalehetőséget, határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Biztonságos, modern munkakörnyezetet
  • Betanulás biztosítását mentor segítségével
  • Támogató légkört, emberközpontú vezetést és összetartó, jó hangulatú csapatot
  • Komplex juttatási csomagot (teljesítménybér, jelenléti bónusz, SZÉP-kártya)
  • 100% utazási támogatást távolsági tömegközlekedésre
  • Modern, kényelmes munkaruhát a belépést követően
  • Kedvezményes belső vásárlási lehetőséget

A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:

  • Reklámtermékek különböző technológiával történő emblémázása
  • Nyomatok látványterv szerinti ellenőrzése
  • Minőség és darabszám folyamatos figyelése
  • Kapcsolattartás a területtel és a társosztályokkal
  • A munkaterület tisztán tartása

Ideális jelölt vagy, ha:

  • Nem jelent gondot számodra a monotonitás
  • Szereted a pontos, precíz munkavégzést
  • Csapatban és önállóan is tudsz dolgozni
  • Érdekel az emblémázás világa

Előnyt jelent:

  • Gépkezelő munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés pontos helye:

  • 6300 Kalocsa, Anda utca 3-5.

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő, két műszak: hétfőtől péntekig 06:00-14:00, 14:00-22:00

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva, regisztrálj Partnerünk jelölti adatbázisába, valamint töltsd fel szakmai önéletrajzodat!

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda