Feladatok

Szükségünk van új munkaerőre, aki rendben tartja az irodai háttérfolyamatokat nálunk. Keressük azt az embert, aki minden folyamatot azonnal átlát, nyolckezes zongoradarabokat is könnyedén eljátszik és office gomb van a vállára tetoválva :)

Jellemző feladatok:
  • előfizetéses online rendszerünk (előfizetőinek) karbantartása
  • online eseményeink szervezése, jelentkezők menedzselése
  • ajánlatok, szerződések kezelése, számlázás
  • képzési programok el(ő)készítésének a menedzsmentje, postai küldeményeink kezelése
  • kapcsolattartás az ügyfeleinkkel és a szakértőinkkel
  • egyszerűbb marketing és értesítő bejegyzések írása, menedzselése
  • ügyvezetői asszisztencia

Elvárások

Ami mindenképpen szükséges:
  • microsoft és google ökoszisztémában komfortos munkavégzés (pl.: word, excel, google mail)
  • a munkaidő meghatározó részében fizikai jelenlét, (11-ik kerület, Bikás park) de idővel heti egy-két home office nap elképzelhető
  • rendszerszemlélet és precíz munkavégzés önállóan

Előnyt jelent

Ami nagyon jó lenne:
  • billingo, wordpress, learndash szoftverek ismerete
  • felnőttképzési ismeret/tapasztalat
  • affinitás

Amit kínálunk

Amit ajánlunk:
  • multikulti örület helyett nyugalom a munkavégzés nagy részében (nincs hétvége, nincs extrém, munkaidőn túli feladatvégzés)
  • komplex feladatvégzés, nem csak egy folyamatelem állandó ismétlése
  • mikro létszámú, bensőséges csapat egy dizájnos lakásirodában
  • heti egy-két nap home office, ha már megismertük egymást
  • a felnőttképzési világ megismerése

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az EDUCERT Képzésmódszertani és Minőséghitelesítési Kft. elsősorban a felnőttképzési tevékenységgel foglalkozó intézmények részére nyújt felügyeleti és támogatási szolgáltatást a minőségmenedzsment és a szervezetfejlesztés területén, de mindent megtalálsz rólunk itt: educert.hu

A "jelentkezés" gombra kattintás után kérjük csatold az önéletrajzodat a fizetési igény megjelölésével.
Cégnév: EDUCERT Képzésmódszertani és Minőségfejlesztési Kft.