Toborzó munkatárs

Leírás

Van tapasztalatod a toborzás terén? Szereted az izgalmas, szakmai kihívásokat? Szívesen kipróbálnád magad gyártó környezetben?

Akkor az alábbi álláslehetőség neked szól!

Feladatok

  • Álláshirdetések készítése
  • Potenciális jelöltek felkutatása, megszólítása
  • Kapcsolattartás a szolgáltatókkal
  • Beérkezett jelentkezések előszűrése, kezelése
  • Interjú szervezése, interjúkon való részvétel
  • Toborzással kapcsolatos eseményeken való részvétel
  • Riportálás, nyilvántartások kezelése, naprakészen tartása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • 2 év fizikai toborzásban szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Önálló és csapatban történő munkavégzés
  • Proaktivitás, agilis szemlélet
  • Ms Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Modern munkahelyi környezet
  • Családias légkör
  • Stabil, hosszútávú álláslehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Kecskemét

Cégnév: Trenkwalder Kft